Жылдық қаржылық есептілікке арналған есепті кезең мерзімдерін өзгертудің орындылығы мәселесі жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 19 желтоқсандағы N 379-ө Өкімі
1. Жылдық қаржылық есептілікке арналған есепті кезең мерзімдерін өзгертудің орындылығы мәселесі жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Саудабаев                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәулет Советұлы              вице-министрі, жетекші
Айтжанова                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Жәмила Нұрматқызы            министрлігі Мемлекеттік активтерді
басқару әдіснамасы департаментінің
директоры, жетекшінің орынбасары
Қаймолдинова               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Анар Бақытқанқызы            министрлігі Мемлекеттік активтерді
басқару әдіснамасы департаментінің
Бухгалтерлік есеп әдіснамасы және оны
дамыту басқармасы бухгалтерлік есеп
әдіснамасы бөлімінің бастығы, хатшы
Қанапиянов                 - Қазақстан Республикасы Алматы
Шыңғыс Сержанұлы             қаласының өңірлік қаржы орталығының
қызметін реттеу агенттігі төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Әбдірахманов               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұрлан Алмасұлы              нарығы мен қаржы ұйымдарының реттеу
және қадағалау агенттігі Бағалы
қағаздар нарығы субъектілерін және
жинақтаушы зейнетақы қорларын қадағалау
департаментінің директоры (келісім
бойынша)
Парусимова                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Любовь Ивановна              министрлігі Есептілік және статистика
департаментінің директоры
Шалғымбаева                - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Нұртай Тұяққызы              Бухгалтерлік есеп департаментінің
директоры (келісім бойынша)
Раисов                     - Қазақстан Республикасы Статистика
Данар Дулатұлы               агенттігінің Үйлестіру департаменті
директорының орынбасары
Баймаронова                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Айнұр Олжабайқызы            министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті Республикалық
мемлекеттік кәсіпорындардың және
мемлекеттің қатысуымен мемлекеттік емес
заңды тұлғалардың қызметін талдау
басқармасының бастығы
Қизатов                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Олжас Төлегенұлы             Үйлестіру департаменті экономика
басқармасының бастығы (келісім бойынша)
Ғайнуллиев                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Амантай Өтегенұлы            министрлігінің Салық комитеті қаржы
секторына әкімшілік жүргізу және оның
мониторингі бөлімінің бастығы
Хегай                      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Елена Юрьевна                министрлігінің Салық комитеті
корпоративтік табыс салығының
әдіснамасы бөлімінің бастығы
Жақсенова                  - Қазақстан Республикасы Әділет
Зарина Мұратқызы             министрлігі Заңнама департаментінің
бас маманы
Жауғашева                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ботагөз Сәтбекқызы           сауда министрлігі Кәсіпкерлікті дамыту
департаментінің бас маманы

О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросу целесообразности изменения сроков отчетного периода для годовой финансовой отчетности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 декабря 2007 года N 379-p
1. В целях выработки предложений по вопросу целесообразности изменения сроков отчетного периода для годовой финансовой отчетности, создать рабочую группу в следующем составе:
Саудабаев                  - вице-министр финансов Республики
Даулет Советович             Казахстан, руководитель
Айтжанова                  - директор Департамента методологии
Жамиля Нурматовна            управления государственными активами
Министерства финансов Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Каймолдинова               - начальник отдела методологии
Анар Бакыткановна            бухгалтерского учета управления
методологии и развития бухгалтерского
учета Департамента методологии
управления государственными активами
Министерства финансов Республики
Казахстан, секретарь
Канапьянов                 - заместитель Председателя Агентства
Чингиз Сержанович            Республики Казахстан по регулированию
деятельности регионального финансового
центра города Алматы (по согласованию)
Абдрахманов                - директор Департамента надзора за
Нурлан Алмасович             субъектами рынка ценных бумаг и
накопительными пенсионными фондами
Агентства Республики Казахстан по
регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
(по согласованию)
Парусимова                 - директор Департамента отчетности и
Любовь Ивановна              статистики Министерства финансов
Республики Казахстан
Шалгимбаева                - директор Департамента бухгалтерского
Нуртай Туяковна              учета Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Раисов                     - заместитель директора Департамента
Данар Дулатович              координации Агентства Республики
Казахстан по статистике
Баймаронова                - начальник управления анализа
Айнур Олжабаевна             деятельности республиканских
государственных предприятий и
негосударственных юридических лиц с
участием государства Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Кизатов                    - начальник экономического управления
Олжас Толегенович            Департамента координации Национального
Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Гайнуллиев                 - начальник отдела администрирования и
Амантай Утегенович           мониторинга финансового сектора
Налогового Комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Хегай                      - начальник отдела методологии
Елена Юрьевна                корпоративного подоходного налога
Налогового Комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Жаксенова                  - главный специалист Департамента
Зарина Муратовна             законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Жавгашева                  - главный специалист Департамента
Ботагоз Сатбековна           развития предпринимательства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы екі ай мерзімде жылдық қаржылық есептілікке арналған есепті кезең мерзімдерін өзгертудің орындылығы мәселесі жөніндегі ұсыныстарды әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в двухмесячный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросу целесообразности изменения сроков отчетного периода для годовой финансовой отчетности.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр