Кәсіпкерлікті одан әрі дамыту және мемлекеттік қолдау мәселелері жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 15 қаңтардағы N 9-ө Өкімі
Кәсіпкерлікті одан әрі дамыту және мемлекеттік қолдау жөніндегі ұсыныстарды пысықтау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Оразбақов                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ғалым Ізбасарұлы             және сауда министрі, жетекші
Әблезов                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Қарыбай Тілеубергенұлы       және сауда вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Әміржанова                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Айгүл Бектібайқызы           сауда министрлігі Кәсіпкерлікті дамыту
департаментінің кәсіпкерлікті дамыту
стратегиясы басқармасы бастығының
орынбасары, хатшы
Бекетаев                   - Қазақстан Республикасының
Марат Бақытжанұлы            Әділет вице-министрі
Ерғожин                    - Қазақстан Республикасының
Дәулет Еділұлы               Қаржы вице-министрі
Күрішбаев                  - Қазақстан Республикасының
Ақылбек Қажығұлұлы           Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Перматов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Ғалымжан Олжаұлы             және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Жұмағұлов                  - Қазақстан Республикасы Әділет
Ерлан Әскерұлы               министрлігі Заңнама департаментінің
директоры
Мәтішев                    - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Әлиақкпар Болатұлы           сауда министрлігі Бәсекелестікті
қорғау комитетінің төрағасы
Акбердин                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Рустам Александрович         сауда министрлігінің Бәсекелестікті
қорғау комитеті төрағасының орынбасары
Айсағалиева                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Софья Серікбайқызы           министрлігінің Кедендік бақылау
комитеті төрағасының орынбасары
Әйтекенов                  - "Қазына" орнықты даму қоры"
Қайрат Медібайұлы            акционерлік қоғамы төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Әмірин                     - "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры"
Ғұсман Кәрімұлы              акционерлік қоғамының басқармасы
төрағасы (келісім бойынша)
Кононова                   - Астана қаласы Сауда-өнеркәсіп
Татьяна Ильинична            палатасының төрағасы (келісім бойынша)
Жүсіпов                    - Қазақстанның шағын қаржы ұйымдары
Шалқар Аманғосұлы            қауымдастығы директорлар кеңесінің
төрағасы (келісім бойынша)
Қуанғанова                 - Қазақстанның кәсіпкерлер форумы
Гүлнәр Шаймұратқызы          атқарушы директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Никитинская                - "Атамекен" Одағы" Қазақстанның ұлттық
Екатерина Сергеевна          экономикалық палатасының басқармасы
төрағасының бірінші орынбасары
(келісім бойынша)
Якупбаева                  - "Қазақстан қаржыгерлер қауымдастығы"
Юлия Константиновна          заңды тұлғалар бірлестігінің басқарушы
директоры (келісім бойынша)
Бессонов                   - "Фолдинг Спейс" жауапкершілігі
Евгений Анатольевич          шектеулі серіктестігінің президенті
(келісім бойынша)
Атабаев                    - "Атамекен" Одағы" Қазақстанның ұлттық
Әсет Асанбайұлы              экономикалық палатасы заң
департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Қажкенов                   - Қазақстанның машина жасау одағының
Айбек Зекешұлы               атқарушы хатшысы (келісім бойынша)
Рүстемова                  - Қазақстанның азық-түлік және қайта
Римма Асхатқызы              өңдеу өнеркәсібі одағының сарапшысы
(келісім бойынша)

О создании рабочей группы по вопросам дальнейшего развития и государственной поддержки предпринимательства
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 января 2008 года N 9-р
В целях выработки предложений по дальнейшему развитию и государственной поддержке предпринимательства:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Оразбаков                  - Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович            Республики Казахстан, руководитель
Аблезов                    - вице-министр индустрии и торговли
Карыбай Тлеубергенович       Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Амиржанова                 - заместитель начальника управления
Айгуль Бектыбаевна           стратегии развития предпринимательства
Департамента развития
предпринимательства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, секретарь
Бекетаев                   - вице-министр юстиции Республики
Марат Бахытжанович           Казахстан
Ергожин                    - вице-министр финансов Республики
Даулет Едилович              Казахстан
Куришбаев                  - вице-министр сельского хозяйства
Ахылбек Кажигулович          Республики Казахстан
Перматов                   - вице-министр экономики и бюджетного
Галымжан Олжаевич            планирования Республики Казахстан
Жумагулов                  - директор Департамента законодательства
Ерлан Аскерович              Министерства юстиции Республики
Казахстан
Матишев                    - председатель Комитета по защите
Алиакпар Булатович           конкуренции Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Акбердин                   - заместитель председателя Комитета по
Рустам Александрович         защите конкуренции Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Айсагалиева                - заместитель председателя Комитета
Софья Серикбаевна            таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Айтекенов                  - заместитель председателя акционерного
Кайрат Медыбаевич            общества "Фонд устойчивого развития
"Қазына" (по согласованию)
Амрин                      - председатель правления акционерного
Госман Каримович             общества "Фонд развития малого
предпринимательства" (по согласованию)
Кононова                   - председатель Торгово-промышленной
Татьяна Ильинична            палаты города Астаны (по согласованию)
Жусупов                    - председатель совета директоров
Шалкар Амангосович           Ассоциации микрофинансовых организаций
Казахстана (по согласованию)
Куанганова                 - заместитель исполнительного директора
Гульнар Шаймуратовна         Форума предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
Никитинская                - первый заместитель председателя
Екатерина Сергеевна          правления Национальной экономической
палаты Казахстана "Союз "Атамекен"
(по согласованию)
Якупбаева                  - управляющий директор объединения
Юлия Константиновна          юридических лиц "Ассоциация
финансистов Казахстана"
(по согласованию)
Бессонов                   - президент товарищества с ограниченной
Евгений Анатольевич          ответственностью "Фолдинг Спейс"
(по согласованию)
Атабаев                    - директор юридического департамента
Асет Асанбаевич              Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз "Атамекен"
(по согласованию)
Кажкенов                   - исполнительный секретарь Союза
Айбек Зекешович              машиностроителей Казахстана
(по согласованию)
Рустемова                  - эксперт Союза товаропроизводителей
Римма Асхатовна              пищевой и перерабатывающей
промышленности Казахстана
(по согласованию)

2. Жұмыс тобы Қазақстан Республикасының Үкіметіне мынадай ұсыныстар енгізсін:
1) бір апта мерзімде шағын және орта бизнес субъектілерін 2008 жылға арналған мемлекеттік қаржылық қолдау көлемі мен тетіктері және мемлекеттік органдардың кәсіпкерлердің құқықтарын бұзуы туралы;
2) үш апта мерзімде кәсіпкерлікті дамытуға тосқауыл болатын әкімшілік кедергілерді азайту және заңнаманы одан әрі жетілдіру туралы.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Ғ.І.Оразбақовқа жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе представить в Правительство Республики Казахстан следующие предложения:
1) в недельный срок об объеме и механизмах государственной финансовой поддержки субъектов малого и среднего бизнеса на 2008 год и нарушениях государственными органами прав предпринимателей;
2) в трехнедельный срок о снижении административных барьеров, препятствующих развитию предпринимательства и дальнейшем совершенствовании законодательства.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Оразбакова Г.И.
Премьер-Министр