Қазақстан Республикасының Үкіметі және жергілікті атқарушы органдар резервтерінің 2005 - 2007 жылдардағы пайдаланылуын талдау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 17-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының Үкіметі және жергілікті атқарушы органдар резервтерінің пайдаланылуын талдау мәселелері жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сұлтанғазин            - Қазақстан Республикасы Қаржы
Әнуарбек Жәлелұлы        министрлігінің жауапты хатшысы,
жетекші
Қалиева                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Анар Нұрдыбайқызы        министрлігі Мемлекеттік бюджеттің
атқарылуын талдау және әдіснамасы
департаментінің директоры,
жетекшінің орынбасары
Еңсепова               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Лия Серікқызы            министрлігі Мемлекеттік бюджеттің
атқарылуын талдау және әдіснамасы
департаментінің бюджеттің шығыс
бөлігінің атқарылуын талдау және
әдіснамасы басқармасы жалпы
сипаттағы шығындар бөлімінің
бастығы, хатшы
Айымбетов              - Қазақстан Республикасының
Сейітсұлтан Сүлейменұлы  Парламенті Мәжілісінің депутаты,
Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі
(келісім бойынша)
Әлімжанов              - Қазақстан Республикасының
Бекен Өкенұлы            Парламенті Мәжілісінің депутаты,
Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің
хатшысы (келісім бойынша)
Котович                - Қазақстан Республикасының
Валерий Николаевич       Парламенті Мәжілісінің депутаты,
Экология және табиғатты пайдалану
мәселелері комитетінің хатшысы
(келісім бойынша)
Доскалов               - Қазақстан Республикасының
Валерий Алексеевич       Парламенті Мәжілісінің депутаты,
Экономикалық реформа және өңірлік
даму комитетінің мүшесі
(келісім бойынша)
Тінекеев               - Қазақстан Республикасының
Мұхтар Бәкірұлы          Парламенті Мәжілісінің депутаты,
Заңнама және сот-құқықтық реформа
комитетінің мүшесі (келісім бойынша)
Тілеубердин            - Қазақстан Республикасының
Алтай Абылайұлы          Парламенті Мәжілісінің депутаты,
Аграрлық мәселелер комитетінің
мүшесі (келісім бойынша)
Асанов                 - Қазақстан Республикасының
Тұрарбек Мәжілұлы        Парламенті Мәжілісінің депутаты,
Халықаралық істер, қорғаныс және
қауіпсіздік комитетінің мүшесі
(келісім бойынша)
Асқарова               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Айгүл Ермағамбетқызы     министрлігінің Қазынашылық
комитеті төрағасының орынбасары
Тілеумұратов           - Қазақстан Республикасы Қаржы
Юрий Жұмабайұлы          министрлігінің Қаржылық бақылау
және мемлекеттік сатып алу
комитеті төрағасының орынбасары
Күлекина               - Қазақстан Республикасы Экономика
Гүлгүл Сиязбекқызы       және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің Өңірлік саясат және
бюджетаралық қатынастар департаменті
бюджетаралық қатынастар басқармасының
бастығы
Жұмабаева              - Қазақстан Республикасы Экономика
Жұлдыз Төлендіқызы       және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Мемлекеттік активтерді басқару
саясаты департаментінің мемлекеттік
активтерді басқару басқармасы
бастығының орынбасары

О создании рабочей группы для анализа использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов за 2005-2007 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 января 2008 года N 17-р
Для выработки предложений по вопросам анализа использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Султангазин                - ответственный секретарь Министерства
Ануарбек Жалелович           финансов Республики Казахстан,
руководитель
Калиева                    - директор Департамента анализа и
Анар Нурдыбаевна             методологии исполнения государственного
бюджета Министерства финансов
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Инсепова                   - начальник отдела затрат общего характера
Лия Сериковна                управления анализа и методологии
исполнения расходной части бюджета
Департамента анализа и методологии
исполнения государственного бюджета
Министерства финансов Республики
Казахстан, секретарь
Аимбетов                   - депутат, член Комитета по финансам и
Сейтсултан Сулейменович      бюджету Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Алимжанов                  - депутат, секретарь Комитета по
Бекен Окенович               социально-культурному развитию Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Котович                    - депутат, секретарь Комитета по вопросам
Валерий Николаевич           экологии и природопользованию Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Доскалов                   - депутат, член Комитета по экономической
Валерий Алексеевич           реформе и региональному развитию
Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Тиникеев                   - депутат, член Комитета по
Мухтар Бакирович             законодательству и судебно-правовой
реформе Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Тлеубердин                 - депутат, член Комитета по аграрным
Алтай Аблаевич               вопросам Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Асанов                     - депутат, член Комитета по международным
Турарбек Мажилович           делам, обороне и безопасности Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Аскарова                   - заместитель председателя Комитета
Айгуль Ермагамбетовна        казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
Тлеумуратов                - заместитель председателя Комитета
Юрий Жумабаевич              финансового контроля и государственных
закупок Министерства финансов
Республики Казахстан
Кулекина                   - начальник управления межбюджетных
Гульгуль Сиязбековна         отношений Департамента региональной
политики и межбюджетных отношений
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Жумабаева                  - заместитель начальника управления
Жулдыз Толендиевна           государственными активами Департамента
политики управления государственными
активами Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 17 наурызға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметі және жергілікті атқарушы органдар резервтерінің 2005-2007 жылдардағы пайдаланылуына талдау жүргізу нәтижелері жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 17 марта 2008 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по результатам проведения анализа использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов за 2005-2007 годы.
Премьер-Министр                            К. Масимов