Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Премьер-Министрінің орынбасарлары және Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы арасында міндеттерді бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 24 қаңтардағы N 18-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 41-ө Өкімі
Ескерту. Өкімнің күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 41-ө Өкімімен.
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Премьер-Министрінің орынбасарлары және Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы арасында міндеттерді бөлу бекітілсін.
2. Министрлер мен агенттік төрағалары өздері басқаратын мемлекеттік органдардың Қазақстан Республикасы Үкіметінің стратегиялық басымдықтары мен бағдарламалық құжаттарын іске асыру жөніндегі қызметі үшін дербес жауаптылықта болады деп белгіленсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2008 жылғы 24 қаңтардағы
N 18-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі,
Премьер-Министрінің орынбасарлары және
Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы арасында
МІНДЕТТЕРДІ БӨЛУ
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
К.Қ. Мәсімов
Үкіметтің қызметіне басшылық жасау.
Экономикалық, қаржы және бюджет саясатының стратегиялық мәселелері.
Мемлекетаралық қатынастар мен халықаралық ынтымақтастық мәселелері.
Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығы қызметінің, қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау мәселелері.
Қорғаныс, құқық тәртібі мәселелері.
Мұнай-газ секторын дамыту мәселелері.
Заң шығару қызметін үйлестіру.
Үкіметтің кадр мәселелері.
Республикалық бюджет комиссиясының және Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің жұмысына басшылық жасау.
Мемлекеттік тілді дамыту мәселелері.
Қазақстан Республикасының Президентімен, сондай-ақ Парламентпен, Конституциялық Кеңеспен, Жоғарғы Сотпен, Бас прокуратурамен және басқа да конституциялық органдармен қатынастарда Үкіметтің атынан өкілдік ету.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары
Ө.Е. Шөкеев
Экономиканы жедел басқару, өңірлік, қаржылық және фискалдық саясат, мемлекеттік бюджет мәселелері.
Ауыл шаруашылығы мен агроөнеркәсіптік кешен, жер және су қатынастары, қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды пайдалану мәселелері.
Энергетика, өндірістік саланы дамыту, көлік және инфрақұрылым, ақпараттандыру және байланыс, демографиялық және көші-қон саясаты мәселелері.
Төтенше жағдайлар және жұмылдыру жұмысы мәселелері.
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын, Тұрғын үй құрылысын дамыту мемлекеттік бағдарламасын, инвестициялық саясатты іске асыру мәселелері.
Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі, ТМД елдерімен және олардың ықпалдастық бірлестіктерімен өзара қарым-қатынастар мәселелері.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары
Е.Т. Орынбаев
Мемлекеттік органдардың әкімшілік реформаны іске асыруын қамтамасыз ету.
Макроэкономикалық саясат мәселелері.
Білім беруді, ғылымды, ақпаратты, мәдениетті, денсаулық сақтауды, туризм мен спортты, әлеуметтік саясат пен әлеуметтік әріптестікті дамыту мәселелері.
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Кеңсесінің Басшысы
Б.Ә. Сағынтаев
Орталық және жергілікті атқарушы органдардың, ведомстволардың Үкіметтің шешімдерін дайындау және олардың орындалуын ұйымдастыру бөлігіндегі, мемлекеттік және орындаушылық тәртіпті сақтау, мемлекеттік құпияларды қорғау және ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі қызметін үйлестіру.
Үкіметтің кадр саясатын іске асыру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру.
Премьер-Министр Кеңсесінің Президент Әкімшілігімен, Парламент палаталары аппараттарымен және облыс әкімдіктерімен өзара іс-қимылын қамтамасыз ету.

О распределении обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра и Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 января 2008 года N 18-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 марта 2009 года N 41-р.
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 18.03.2009 N 41-р .
1. Утвердить прилагаемое распределение обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра и Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
2. Установить, что министры и председатели агентств несут персональную ответственность за деятельность возглавляемых ими государственных органов по реализации стратегических приоритетов и программных документов Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утверждено
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24 января 2008 года N 18-р
РАСПРЕДЕЛЕНИЕ ОБЯЗАННОСТЕЙ
между Премьер-Министром, заместителями
Премьер-Министра и Руководителем Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Премьер-Министр Республики Казахстан
Масимов К.К.
Руководство деятельностью Правительства.
Стратегические вопросы экономической, финансовой и бюджетной политики.
Вопросы межгосударственных отношений и международного сотрудничества.
Вопросы деятельности регионального финансового центра г. Алматы, регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций.
Вопросы обороны, правопорядка.
Вопросы развития нефтегазового сектора.
Координация законотворческой деятельности.
Кадровые вопросы Правительства.
Руководство работой Республиканской бюджетной комиссии и Совета по экономической политике.
Вопросы развития государственного языка.
Представление Правительства в отношениях с Президентом Республики Казахстан, а также с Парламентом, Конституционным Советом, Верховным Судом, Генеральной прокуратурой и другими конституционными органами.
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Шукеев У.Е.
Вопросы оперативного управления экономикой, региональной, финансовой и фискальной политики, государственного бюджета.
Вопросы сельского хозяйства и агропромышленного комплекса, земельных и водных отношений, охраны окружающей среды, использования природных ресурсов.
Вопросы энергетики, развития производственной сферы, транспорта и инфраструктуры, информатизации и связи, демографической и миграционной политики.
Вопросы чрезвычайных ситуаций и мобилизационной работы.
Вопросы реализации Стратегии индустриально-инновационного развития, Государственной программы развития жилищного строительства, инвестиционной политики.
Вопросы вступления Казахстана во Всемирную торговую организацию, взаимоотношений со странами СНГ и их интеграционными объединениями.
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Орынбаев Е.Т.
Обеспечение реализации административной реформы государственных органов.
Вопросы макроэкономической политики.
Вопросы развития образования, науки, информации, культуры, здравоохранения, туризма и спорта, социальной политики и социального партнерства.
Руководитель Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан Сагинтаев Б.А.
Координация деятельности центральных и местных исполнительных органов, ведомств в части подготовки решений Правительства и организации их исполнения, по вопросам соблюдения государственной и исполнительской дисциплины, защиты государственных секретов и обеспечения информационной безопасности.
Организация работы по реализации кадровой политики Правительства.
Обеспечение взаимодействия Канцелярии Премьер-Министра с Администрацией Президента, аппаратами палат Парламента и акиматами областей.