Н.Т. Ұранхаев туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 5 ақпандағы N 28-ө Өкімі
Нұрлан Тельманұлы Ұранхаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Индустриялық-инновациялық даму бөлімі меңгерушісінің орынбасары болып тағайындалсын.
Премьер-Министр

Об Уранхаеве Н.Т.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 февраля 2008 года N 28-р
Назначить Уранхаева Нурлана Тельмановича заместителем заведующего Отделом индустриально-инновационного развития Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр