Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 6-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 11 ақпандағы N 32-ө Өкімі
"Ішкі және сыртқы нарықтарда азық-түлік тауарларына баға бойынша ахуалдың мониторингі, азық-түлік қауіпсіздігін қамтамасыз ету және азық-түлік тауарларына бағаны тұрақтандыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 6-ө  өкіміне  мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына:
Есенбаев             - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Мәжит Төлеубекұлы      қорғау жөніндегі агенттігінің төрағасы
енгізілсін;
көрсетілген жұмыс тобының құрамынан Мәтішев Әлиақпар Болатұлы шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2008 года N 6-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года N 32-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2008 года N 6-р "О создании рабочей группы по мониторингу ситуации по ценам на продовольственные товары на внутренних и внешних рынках, выработке предложений по обеспечению продовольственной безопасности и стабилизации цен на продовольственные товары" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав указанной рабочей группы:
Есенбаева                       - Председателя Агентства Республики
Мажита Тулеубековича              Казахстан по защите конкуренции;
вывести из состава указанной рабочей группы: Матишева Алиакпара Болатовича.
Премьер-Министр