Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 12 ақпандағы N 34-ө Өкімі
1. Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы салалық нормативтік құқықтық актілерді ретке келтіру, қайта өңдеу және күшін жоюға қою жөнінде ұсыныстарды әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ахметов              - Қазақстан Республикасы Төтенше
Серік Баужанұлы        жағдайлар министрлігінің Төтенше
жағдайларды және өнеркәсіптік
қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау
комитеті төрағасының орынбасары,
жетекші
Веснин               - Қазақстан Республикасы Төтенше
Виктор Николаевич      жағдайлар министрлігінің Төтенше
жағдайларды және өнеркәсіптік
қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау
комитеті төрағасының орынбасары,
жетекшінің орынбасары
Қараторғаев          - Қазақстан Республикасы Төтенше
Мақсұтбек Нәкімбекұлы  жағдайлар министрлігі Төтенше
жағдайларды және өнеркәсіптік
қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау
комитетінің сарапшысы, хатшы
Рахымбергенов        - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Мұрат Мағауович        ортаны қорғау министрлігі Табиғатты
қорғауды бақылау және реттеу
комитетінің төрағасы
Үжкенов              - Қазақстан Республикасы Энергетика
Болат Сұлтанұлы        және минералдық ресурстар министрлігі
Геология және жер қойнауын пайдалану
комитетінің төрағасы
Әдимолда             - Қазақстан Республикасы Көлік
Рәділбек Өкенұлы       және коммуникация министрлігінің
Азаматтық авиация комитеті
төрағасының орынбасары
Момышев              - Қазақстан Республикасы Индустрия
Талғат Амангелдіұлы    және сауда министрлігінің
Техникалық реттеу және метрология
комитеті төрағасының орынбасары
Өмірбаев             - Қазақстан Республикасы Көлік
Нұрланбек Балықбайұлы  және коммуникация министрлігінің
Автомобиль жолдары комитеті
төрағасының орынбасары
Бажкенова            - Қазақстан Республикасы Төтенше
Әлия Мейранқызы        жағдайлар министрлігі құқықтық
қамтамасыз ету басқармасының бастығы
Бисақаев             - Қазақстан Республикасы Еңбек
Серікқали Ғұмарұлы     және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі мемлекеттік еңбек
инспекциясы басқармасының бастығы -
Қазақстан Республикасының бас
мемлекеттік еңбек инспекторы
Дүйсекенов           - Қазақстан Республикасы Төтенше
Нұрсіләм Рахымұлы      жағдайлар министрлігінің Төтенше
жағдайларды және өнеркәсіптік
қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау
комитеті төтенше жағдайларды және
өнеркәсіптік қауіпсіздікті
мемлекеттік бақылау басқармасының
бастығы
Жолшорынов           - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Айтмағанбет Жидебайұлы сақтау министрлігінің Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитеті эпидемиологиялық бақылау
басқармасының бастығы
Манарбаева           - Қазақстан Республикасы Ішкі
Ботагөз Қожахметқызы   істер министрлігінің Заң
департаменті шарт және талап-арыз
жұмысы басқармасының бастығы
Баширова             - Қазақстан Республикасы Экономика
Гүлзира                және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Қайырбергенқызы        Қорғанысты, құқық қорғау жүйесін және
мемлекеттік органдарды дамыту
департаментінің сарапшысы

О создании рабочей группы по совершенствованию нормативных правовых актов в области промышленной безопасности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 февраля 2008 года N 34-р
1. В целях выработки предложений по упорядочению, переработке и постановке на утрату отраслевых нормативных правовых актов в области промышленной безопасности создать рабочую группу в следующем составе:
Ахметов                     - заместитель председателя Комитета
Серик Баужанович              по государственному контролю за
чрезвычайными ситуациями и промышленной
безопасностью Министерства по
чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан, руководитель
Веснин                      - заместитель председателя Комитета
Виктор Николаевич             по государственному контролю за
чрезвычайными ситуациями и промышленной
безопасностью Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Караторгаев                 - эксперт Комитета по государственному
Максутбек Накимбекович        контролю за чрезвычайными ситуациями
и промышленной безопасностью
Министерства по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан, секретарь
Рахимбергенов               - председатель Комитета природоохранного
Мурат Магауович               контроля Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Ужкенов                     - председатель Комитета геологии и
Болат Султанович              недропользования Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Адимолда                    - заместитель председателя Комитета
Радильбек Окенович            гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникации
Республики Казахстан
Момышев                     - заместитель председателя Комитета
Талгат Амангельдиевич         по техническому регулированию и
метрологии Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Умирбаев                    - заместитель председателя Комитета
Нурланбек Балыкбаевич         автомобильных дорог Министерства
транспорта и коммуникации
Республики Казахстан
Бажкенова                   - начальник Управления правового
Алия Мейрановна               обеспечения Министерства по
чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Бисакаев                    - начальник Управления государственной
Сериккали Гумарович           инспекции труда Министерства труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан - главный
государственный инспектор труда
Республики Казахстан
Дюсекенов                   - начальник Управления по государственному
Нурслям Рахимович             контролю за чрезвычайными ситуациями и
промышленной безопасностью Комитета по
государственному контролю за
чрезвычайными ситуациями и промышленной
безопасностью Министерства по
чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Жолшоринов                  - начальник Управления эпидемиологического
Айтмаганбет Жидебаевич        контроля Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Манарбаева                  - начальник Управления договорной и
Ботагоз Кожакметовна          претензионно-исковой работы
Юридического департамента Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Баширова                    - эксперт Департамента развития обороны,
Гульзира Каирбергеновна       правоохранительной системы и
государственных органов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы үш ай мерзімде өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы салалық нормативтік құқықтық актілерді ретке келтіру, қайта өңдеу және күшін жоюға қою жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в трехмесячный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложение по упорядочению, переработке и постановке на утрату отраслевых нормативных правовых актов в области промышленной безопасности.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Премьер-Министр