Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 4 сәуірдегі N 82-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 19 ақпандағы N 38-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зияткерлік меншік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 4 сәуірдегі N 82-ө  өкіміне  мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зияткерлік меншік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 2 наурыздағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 10-жолдың 5-бағанындағы "2007 жылғы желтоқсан" деген сөздер "2008 жылғы наурыз" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 апреля 2007 года N 82-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года N 38-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 апреля 2007 года N 82-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам интеллектуальной собственности" следующее изменение:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 2 марта 2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам интеллектуальной собственности", утвержденном указанным распоряжением:
в графе 5 строки, порядковый номер 10, слова "декабрь 2007 года" заменить словами "март 2008 года".
Премьер-Министр