Мемлекеттік шығыстарды қысқарту және 2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджеттің жобасын әзірлеу бойынша ұсыныстарды пысықтау жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 21 ақпандағы N 44-ө Өкімі
Мемлекет басшысының 2008 жылғы 6 ақпандағы "Қазақстан халқының әл-ауқатын арттыру - мемлекеттік саясаттың басты мақсаты" атты Қазақстан халқына Жолдауында көзделген мемлекеттік шығыстарды қысқарту және үш жылдық бюджеттік жоспарлауға көшу жөніндегі тапсырмаларын іске асыру үшін:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы       Министрінің орынбасары, жетекші
Сұлтанов             - Қазақстан Республикасының
Бақыт Тұрлыханұлы      Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрі, жетекшінің орынбасары
Мамытбеков           - Қазақстан Республикасы Премьер-
Асылжан Сарыбайұлы     Министрінің Кеңсесі Басшысының
орынбасары, жетекшінің орынбасары
Тоқабекова           - Қазақстан Республикасы Экономика
Жәмилә Талғатқызы      және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің Бюджеттік саясат
және жоспарлау департаменті
директорының орынбасары, хатшы
Қармазина            - Қазақстан Республикасының Экономика
Лена Мағауияқызы       және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Саудабаев            - Қазақстан Республикасының
Дәулет Советұлы        Қаржы вице-министрі
Қуанғанов            - Қазақстан Республикасының Білім
Фархад Шаймұратұлы     және ғылым вице-министрі
Нүсіпова             - Қазақстан Республикасының
Әсем Бекқызы           Денсаулық сақтау вице-министрі
Дүйсенова            - Қазақстан Республикасы Еңбек
Тамара Қасымқызы       және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің жауапты хатшысы
Котенко              - Қазақстан Республикасы Премьер-
Наталья Леонидовна     Министрінің Кеңсесі Әлеуметтік-
экономикалық бөлімнің меңгерушісі
Аманбаев             - Қазақстан Республикасының Премьер-
Жолдымұрат Ермұханұлы  Министрі орынбасарының кеңесшісі
Қалиева              - Қазақстан Республикасы Қаржы
Анар Нұрдыбайқызы      министрлігі Мемлекеттік бюджетті
талдау және оның атқарылуы әдіснамасы
департаментінің директоры
Иванова              - Қазақстан Республикасы Экономика
Наталья Николаевна     және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Қорғанысты, құқық қорғау жүйесін
және мемлекеттік органдарды дамыту
департаментінің директоры
Құрманғалиева        - Қазақстан Республикасы Экономика
Аида Дәденқызы         және бюджеттік жоспарлау
министрлігі Әлеуметтік саланы
дамыту департаментінің директоры
Ермекова             - Қазақстан Республикасы Экономика
Несіпбала Әбсағитқызы  және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Экономика салаларын дамыту
департаментінің директоры
Хамитова             - Қазақстан Республикасының Премьер-
Эльмира Рамилқызы      Министрі Кеңсесінің Әлеуметтік-
экономикалық бөлімі білім, ғылым
және мәдениет секторының меңгерушісі

О создании рабочей группы по выработке предложений по сокращению государственных расходов и разработке проекта республиканского бюджета на 2009-2011 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 февраля 2008 года N 44-р
В реализацию поручений Главы государства по сокращению государственных расходов и переходу на трехлетнее бюджетное планирование, предусмотренных в  Послании  народу Казахстана от 6 февраля 2008 года "Повышение благосостояния граждан Казахстана - главная цель государственной политики":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                 - заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич         Республики Казахстан, руководитель
Султанов               - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович       планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Мамытбеков             - заместитель Руководителя Канцелярии
Асылжан Сарыбаевич       Премьер-Министра Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Токабекова             - заместитель директора Департамента
Жамиля Талгатовна        бюджетной политики и планирования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
Кармазина              - вице-министр экономики и бюджетного
Лена Магауяновна         планирования Республики Казахстан
Саудабаев              - вице-министр финансов Республики
Даулет Советович         Казахстан
Куанганов              - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович      Республики Казахстан
Нусупова               - вице-министр здравоохранения
Асем Бековна             Республики Казахстан
Дуйсенова              - ответственный секретарь Министерства
Тамара Касымовна         труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Котенко                - заведующая Социально-экономическим
Наталья Леонидовна       отделом Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Аманбаев               - советник заместителя
Жолдымурат Ермуханович   Премьер-Министра Республики
Казахстан
Калиева                - директор Департамента анализа
Анар Нурдыбаевна         и методологии исполнения
государственного бюджета
Министерства финансов
Республики Казахстан
Иванова                - директор Департамента развития
Наталья Николаевна       обороны, правоохранительной системы
и государственных органов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Курмангалиева          - директор Департамента развития
Аида Даденовна           социальной сферы Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Ермекова               - директор Департамента развития
Несипбала Абсагитовна    отраслей экономики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Хамитова               - заведующая сектором образования,
Эльмира Рамильевна       науки и культуры
Социально-экономического отдела
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы:
2008 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзімде әлеуметтіктен басқа, барлық бағыттар мен бағдарламалар бойынша мемлекеттік шығыстарды қысқарту жөнінде ұсыныстар;
2008 жылғы 1 тамызға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 1297 қаулысымен бекітілген Нәтижелерге бағдарланған мемлекеттік жоспарлау жүйесін енгізу жөніндегі тұжырымдаманың негізінде 2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет жобасын Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан в срок до:
1 июня 2008 года предложения по сокращению государственных расходов по всем направлениям и программам, кроме социальных;
1 августа 2008 года проект республиканского бюджета на 2009 - 2011 годы на основе  Концепции  по внедрению системы государственного планирования, ориентированного на результаты, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года N 1297.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Премьер-Министр