"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 19 желтоқсандағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 27 ақпандағы N 50-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасы мемлекеттік шекарасының мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 19 желтоқсандағы  Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), мемлекеттік органдар:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актіні қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2008 жылғы 27 ақпандағы
N 50-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасы мәселелері
бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан
Республикасының 2007 жылғы 19 желтоқсандағы Заңын іске асыру
мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің
тізбесі
Р/с
N
Нормативтік
құқықтық
актінің
атауы
Актінің
нысаны
Орындалуына
жауапты
мемлекеттік
орган
Орындау
мерзімі
1
Қазақстан
Республикасы
Президентінің
1996 жылғы 17
қаңтардағы N
2786 Жарлығына
өзгерістер мен
толықтырулар
енгізу туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Президен-
тінің
Жарлығы
ҰҚК (келісім
бойынша)
2008
жылғы
сәуір
2
Қазақстан
Республикасы-
ның Мемлекет-
тік шекарасын
күзету мен
қорғауды қам-
тамасыз ету
жөніндегі
шаралар туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметі-
нің
қаулысы
ҰҚК (келісім
бойынша) (жи-
нақтау), ККМ,
Қоршағанортами-
ні, СІМ, ЖРА,
ІІМ, Қорғаныс-
мині, шекара
маңындағы облыс
-тардың
әкімдіктері
2008
жылғы сәуір
3
Аумақтық сула-
рда (теңізде)
жүзу және
шаруашылық,
зерттеу және
іздестіру,
кәсіпшілік
жұмыстарын
жүргізу ереже-
сін бекіту
туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметі-
нің
қаулысы
ККМ (жинақ-
тау), Қорша-
ғанортамині,
СІМ, ЖРА,
ІІМ, Қорға-
нысмині, ше-
кара маңын-
дағы облыс-
тардың
әкімдіктері
2008
жылғы сәуір
4
Қазақстан
Республикасы-
ның Мемлекет-
тік шекарасын
күзетуге аза-
маттарды тарту
ережесі
Қазақстан
Республи-
касы Ұлт-
тық қауі-
псіздік
комитеті
төрағасы-
ның
бұйрығы
ҰҚК (келісім
бойынша)
2008
жылғы сәуір
Ескертпе: аббревиатуралар мен қысқарған сөздердің толық жазылуы:
ККМ              - Көлік және коммуникация министрлігі
Қорғанысмині     - Қорғаныс министрлігі
Қоршағанортамині - Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
ІІМ              - Ішкі істер министрлігі
СІМ              - Сыртқы істер министрлігі
ЖРА              - Жер ресурстарын басқару агенттігі
ҰҚК              - Ұлттық қауіпсіздік комитеті

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 19 декабря 2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам Государственной границы Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 февраля 2008 года N 50-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 19 декабря 2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам Государственной границы Республики Казахстан" (далее - перечень).
2. Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), государственным органам:
1) разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующий ведомственный нормативный правовой акт и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 февраля 2008 года N 50-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в
целях реализации Закона Республики Казахстан от 19 декабря
2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
Государственной границы Республики Казахстан"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государственный
орган,
ответственный за исполнение
Срок
исполнения
1
О внесении
изменений и
дополнений в
Указ
Президента
Республики
Казахстан от
17 января
1996 года N
2786
Указ
Президента
Республики
Казахстан
КНБ (по
согласованию)
Апрель
2008 года
2
О мерах по
обеспечению
охраны и
защиты
Государственной
Границы
Республики
Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
КНБ (по
согласованию)
(созыв), МТК,
МООС, МИД, АУЗР,
МВД, МО, акиматы
приграничных
областей
Апрель
2008 года
3
Об утверждении
Правил плавания
и производства
хозяйственных,
исследователь-
ских и
изыскательских,
промысловых
работ в
территориальных
водах (море)
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТК (созыв),
МООС, МИД, АУЗР,
МВД, МО, акиматы
приграничных
областей
Апрель
2008 года
4
Правила
привлечения
граждан к
охране
Государственной
границы
Республики
Казахстан
Приказ
Председателя
Комитета
национальной
безопасности
Республики
Казахстан
КНБ (по
согласованию)
Апрель
2008 года
Примечание . Расшифровка аббревиатур:
МТК  - Министерство транспорта и коммуникаций
МО   - Министерство обороны
МООС - Министерство охраны окружающей среды
МВД  - Министерство внутренних дел
МИД  - Министерство иностранных дел
АУЗР - Агентство по управлению земельными ресурсами
КНБ  - Комитет национальной безопасности