Көксарай реттеуші су қоймасын салу мәселелер жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 11 наурыздағы N 58-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың 2008 жылғы 14 ақпанда өткен Қазақстан Республикасы Үкіметінің кеңейтілген мәжілісі барысында берген Көксарай реттеуші су қоймасын салу мәселелер жөніндегі тапсырмасын орындау үшін:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев               - Қазақстан Республикасы
Өмірзақ Естайұлы       Премьер-Министрінің орынбасары,
жетекші
Айтжанов             - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулиұлы          шаруашылығы вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Рябцев               - Қазақстан Республикасы Ауыл
Анатолий Дмитриевич    шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің төрағасы,
хатшы
Петров               - Қазақстан Республикасының
Валерий Викторович     Төтенше жағдайлар вице-министрі
Тұрғанов             - Қазақстан Республикасының
Дүйсенбай Нұрбайұлы    Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрі
Құсайынов            - Қазақстан Республикасының
Марат Әпсеметұлы       Экономика және бюджеттік
жоспарлау вице-министрі
Ерғожин              - Қазақстан Республикасының
Дәулет Еділұлы         Қаржы вице-министрі
Сәрсембаев           - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Сәкенұлы      Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі
Әбішев               - Оңтүстік Қазақстан облысы
Ислам Әлмаханұлы       әкімінің орынбасары
Еламанов             - Қызылорда облысы әкімінің
Бекмырза Қайыпұлы      орынбасары
Беков                - Қазақстан Республикасы Көлік
Амангелді Әуезханұлы   және коммуникация министрлігінің
Автомобиль жолдары комитеті
төрағасының орынбасары
Жәмпейісов           - Қазақстан Республикасы Жер
Амангелді Сүйімбайұлы  ресурстарын басқару агенттігі
төрағасының орынбасары
Әбдірахым            - Қазақстан Республикасы Әділет
Нұрлан Ерғалиұлы       министрлігі Заңға тәуелді актілер
департаментінің директоры
Тортаев              - Қазақстан Республикасы
Бауыржан Қадырұлы      Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігі
Инвестициялық саясат
департаментінің директоры
Тихонюк              - Қазақстан Республикасы
Николай Петрович       Индустрия және сауда
министрлігінің Құрылыс
және тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық істері комитеті
төрағасының орынбасары
Мальковский          - Қазақстан Республикасы Білім
Игорь Михайлович       және ғылым министрлігі Ғылым
комитетінің»География институты
еншілес мемлекеттік кәсіпорны
директорының орынбасары
Дмитриев             - "Казгипроводхоз институты"
Леонид Николаевич      өндірістік кооперативінің директоры
(келісім бойынша)

О создании рабочей группы по вопросам строительства Коксарайского контррегулятора
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 марта 2008 года N 58-р
Во исполнение поручения Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. по вопросам строительства Коксарайского контррегулятора, данного в ходе расширенного заседания Правительства Республики Казахстан 14 февраля 2008 года:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                      - Заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан, руководитель
Айтжанов                    - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич                Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Рябцев                      - председатель Комитета по водным
Анатолий Дмитриевич           ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан,
секретарь
Петров                      - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Валерий Викторович            Республики Казахстан
Турганов                    - вице-министр энергетики и минеральных
Дуйсенбай Нурбаевич           ресурсов Республики Казахстан
Кусаинов                    - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович             планирования Республики Казахстан
Ергожин                     - вице-министр финансов Республики
Даулет Едилович               Казахстан
Сарсембаев                  - вице-министр охраны окружающей среды
Зейнулла Сакенович            Республики Казахстан
Абишев                      - заместитель акима Южно-Казахстанской
Ислам Альмаханович            области
Еламанов                    - заместитель акима Кызылординской
Бекмырза Каюпович             области
Беков                       - заместитель председателя Комитета
Амангельды Ауэзханович        автомобильных дорог Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Жампеисов                   - заместитель Председателя Агентства
Амангельды Суимбаевич         Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Абдрахим                    - директор Департамента подзаконных
Нурлан Ергалиевич             актов Министерства юстиции
Республики Казахстан
Тортаев                     - директор Департамента инвестиционной
Бауыржан Кадырович            политики Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Тихонюк                     - заместитель председателя Комитета
Николай Петрович              по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Мальковский                 - заместитель директора дочернего
Игорь Михайлович              государственного предприятия
"Институт географии" Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
Дмитриев                    - директор производственного кооператива
Леонид Николаевич             "Институт Казгипроводхоз" (по
согласованию)

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 1 сәуірге дейін Көксарай реттеуші су қоймасын салу жөнінде нақты ұсыныстар енгізсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе внести конкретные предложения по строительству Коксарайского контррегулятора до 1 апреля 2008 года.
Премьер-Министр