Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 6 қазандағы N 291-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 89-ө Өкімі
"Химиялық өнімнің қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы"  Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 6 қазандағы N 291-ө өкіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақтағы "мемлекеттік органдар тиісті ведомстволық" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі мүдделі мемлекеттік органдармен бірлесіп, тиісті бірлескен" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген өкіммен бекітілген "Химиялық өнімнің қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірлері 2, 3, 5-жолдардағы:
"Акт нысаны" деген 3-бағандағы "Мемлекеттік органдардың бұйрықтары" деген сөздер "Бірлескен бұйрық" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Орындау мерзімі" деген 5-бағандағы "2007 жылғы желтоқсан" деген сөздер "2008 жылғы сәуір" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр                                     К.Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 октября 2007 года N 291-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 89-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 октября 2007 года N 291-р " О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О безопасности химической продукции " следующие изменения:
в пункте 3 слова "Государственным органам принять соответствующие ведомственные" заменить словами "Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с заинтересованными государственными органами принять соответствующие совместные";
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года " О безопасности химической продукции ", утвержденном указанным распоряжением:
в строках, порядковые номера 2, 3, 5:
в графе 3 "Форма акта" слова "Приказы государственных органов" заменить словами "Совместный приказ";
в графе 5 "Срок исполнения" слова "Декабрь 2007 года" заменить словами "Апрель 2008 года".
Премьер-Министр                              К. Масимов