Қырғыз Республикасының Президенті Қ. Бакиевтің Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 90-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы екі жақты ынтымақтастықты одан әрі нығайту, Қырғыз Республикасының Президенті Қ. Бакиевтің 2008 жылғы 17 - 18 сәуірдегі Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі сапарды дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша):
1) қосымшаға сәйкес Қырғызстан делегациясының мүшелеріне "1+10" форматы бойынша қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2) сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2008 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қырғызстан делегациясы мүшелерінің Астана қаласының әуежайында, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, сондай-ақ жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді және арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Қырғыз Республикасының Президенті Қ. Бакиевтің арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
2) Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің атынан ресми қабылдау кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастырсын.
6. Астана қаласының әкімі Қырғызстан делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу кезіндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын, баратын орындарында бірге жүруді, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

О подготовке и проведении официального визита Президента Кыргызской Республики К. Бакиева в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 90-р
В целях дальнейшего укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Кыргызской Республики, обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Президента Кыргызской Республики К. Бакиева в Республику Казахстан 17-18 апреля 2008 года (далее - визит):
1. Министерству, иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
1) принять организационные меры по обслуживанию членов делегации Кыргызстана по формату "1+10" согласно приложению;
2) обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2008 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации Кыргызстана в аэропорту города Астаны, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Кыргызской Республики К. Бакиева над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
2) техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, а также организовать концертную программу во время официального приема от имени Президента Республики Казахстан.
6. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Кыргызстана в аэропорту города Астаны, сопровождение в местах посещения, а также организацию культурной программы.

7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша) Астана қаласының әуежайында қырғыз делегациясын қарсы алуға/шығарып салуға қатыссын.
8. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2008 жылғы 15 сәуірдегі
N 90-ө өкіміне
қосымша
Қырғызстан делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Қырғыз делегациясы мүшелерін Астана қаласындағы "Риксос - Президент Астана" қонақ үйіне "1+10" форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі қызметкерлерін "Риксос - Президент Астана" қонақ үйіне орналастыру.
3. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапар бағдарламалары, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Қырғызстан делегациясының басшысы мен мүшелері үшін сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Қырғыз делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу кезінде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Іс-шаралар өткізілетін орындарды гүлмен безендіру.
7. Қазақстан Республикасының Президенті Н. Назарбаевтың атынан Қырғыз Республикасының Президенті Қ. Бакиевтің құрметіне Астана қаласында ресми қабылдау ұйымдастыру.
8. Делегация мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие во встрече/проводах кыргызской делегации в аэропорту города Астаны.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 15 апреля 2008 года N 90-р
Организационные меры по обслуживанию
членов делегации Кыргызстана
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов кыргызской делегации по формату "1+10" в городе Астане в гостинице "Риксос - Президент Астана".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Риксос - Президент Астана".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, программки визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Кыргызстана.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах кыргызской делегации.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Организация официального приема от имени Президента Республики Казахстан Н. Назарбаева в честь Президента Кыргызской Республики К. Бакиева.
8. Медицинское обслуживание членов делегации и сопровождающих лиц.