Рухани мәдениеттің дүниежүзілік форумын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 16 сәуірдегі N 92-ө Өкімі
2008 жылғы 28 - 31 қазанда Астана қаласында Рухани мәдениеттің дүниежүзілік форумын (бұдан әрі - форум) сапалы дайындауды және өткізуді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған форумды дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі 2008 жылғы 1 маусымға дейін форумды дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ө.Е. Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2008 жылғы 16 сәуірдегі
N 92-ө өкімімен
бекітілген
Рухани мәдениеттің дүниежүзілік форумын дайындау және өткізу
жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы
Шөкеев                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы            Министрінің орынбасары, жетекші
Ертісбаев                 - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Ермұхамет Қабиденұлы        ақпарат министрі, жетекшінің орынбасары
Аяпова                    - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Роза Өтепқызы               ақпарат министрлігінің Қоғамдық-саяси
жұмыстар департаменті директорының
орынбасары, хатшы
Тәжин                     - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Марат Мұханбетқазыұлы       министрі
Мұхаметжанов              - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Бауыржан Әлімұлы            министрі
Балиева                   - Қазақстан Республикасының Әділет
Зағипа Яхиянқызы            министрі
Түймебаев                 - Қазақстан Республикасының Білім және
Жансейіт Қансейітұлы        ғылым министрі
Ахметов                   - Қазақстан Республикасының Көлік және
Серік Нығметұлы             коммуникация министрі
Сұлтанов                  - Қазақстан Республикасының экономика
Бақыт Тұрлыханұлы           және бюджеттік жоспарлау министрі
Тасмағамбетов             - Астана қаласының әкімі
Иманғали Нұрғалиұлы
Мұхаметжанов              - Қазақстан Республикасының Парламенті
Төлеген Мұхаметжанұлы       Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Қарин                     - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ерлан Тынымбайұлы           Әкімшілігі Ішкі саясат бөлімінің
меңгерушісі (келісім бойынша)
Исабаев                   - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Бейбіт Өксікбайұлы          ақпарат вице-министрі
Жаненова                  - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Ғалия Мәсәлімқызы           ақпарат министрлігі Әкімшілік жұмыс
және халықаралық ынтымақтастық
департаментінің директоры
Жолдасбеков               - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Мырзатай Жолдасбекұлы       ақпарат министрлігі "Қазақстан
Республикасының Президенттік мәдени
орталығы" мемлекеттік мекемесінің
директоры

О подготовке и проведении Всемирного форума духовной культуры
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 апреля 2008 года N 92-р
В целях обеспечения качественной подготовки и проведения в городе Астане в период с 28 по 31 октября 2008 года Всемирного форума духовной культуры (далее - форум):
1. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета ПО подготовке и проведению форума.
2. Министерству культуры и информации Республики Казахстан до 1 июня 2008 года разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан План мероприятий по подготовке и проведению форума.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Премьер-Министр                              К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 16 апреля 2008 года N 92-р
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
Всемирного форума духовной культуры
Шукеев                      - Заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан, руководитель
Ертысбаев                   - Министр культуры и информации
Ермухамет Кабиденович         Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Аяпова                      - заместитель директора Департамента
Роза Утеповна                 общественно-политической работы
Министерства культуры и
информации Республики Казахстан,
секретарь
Тажин                       - Министр иностранных дел
Марат Муханбетказиевич        Республики Казахстан
Мухамеджанов                - Министр внутренних дел Республики
Бауржан Алимович              Казахстан
Балиева                     - Министр юстиции Республики
Загипа Яхяновна               Казахстан
Туймебаев                   - Министр образования и науки
Жансеит Кансеитович           Республики Казахстан
Ахметов                     - Министр транспорта и коммуникаций
Серик Ныгметулы               Республики Казахстан
Султанов                    - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан
Тасмагамбетов               - аким города Астаны
Имангали Нургалиевич
Мухамеджанов                - депутат Сената Парламента
Толеген Мухамеджанович        Республики Казахстан
(по согласованию)
Карин                       - заведующий отделом внутренней
Ерлан Тынымбаевич             политики Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Исабаев                     - вице-министр культуры и информации
Бейбит Оксикбаевич            Республики Казахстан
Жаненова                    - директор Департамента
Галия Масалимовна             административной работы и
международного сотрудничества
Министерства культуры и информации
Республики Казахстан
Жолдасбеков                 - директор Государственного
Мырзатай Жолдасбекович        учреждения "Президентский центр
культуры Республики Казахстан"
Министерства культуры и информации
Республики Казахстан