Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру процесінде алынатын тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық қамтудың пайыздық көлемдерін ұлғайту мәселесі жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 28 сәуірдегі N 113-ө Өкімі
Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру процесінде алынатын тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық қамтудың пайыздық көлемдерін ұлғайту мәселесі жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы            Министрінің орынбасары, жетекші
Бозымбаев                - "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару
Қанат Алдабергенұлы        жөніндегі қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша), жетекшінің орынбасары
Тілеумұратов             - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Юрий Жұмабайұлы            Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып
алу комитетінің төрағасы, хатшы
Жәмішев                  - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Сұлтанов                 - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бахыт Тұрлыханұлы          бюджеттік жоспарлау министрі
Ахметов                  - Қазақстан Республикасының Көлік және
Серік Нығметұлы            коммуникация министрі
Ойнаров                  - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Азамат Рысқұлұлы           министрінің орынбасары
Ақшолақов                - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Болат Оралұлы              минералдық ресурстар вице-министрі
Мамытбеков               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Еділ Құламқадырұлы         сауда вице-министрі
Бекетаев                 - Қазақстан Республикасының Әділет вице-
Марат Бақытжанұлы          министрі
Қарабалин                - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Ұзақбай Сүлейменұлы        акционерлік қоғамының президенті
(келісім бойынша)
Мамин                    - "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы"
Асқар Ұзақбайұлы           акционерлік қоғамының президенті
(келісім бойынша)
Қосынов                  - "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы"
Алмас Олжабайұлы           акционерлік қоғамының президенті
(келісім бойынша)
Әубәкіров                - "Қазақстандық келісім-шарт агенттігі"
Тимур Тоқтарұлы            акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы екі ай мерзімде мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру процесінде алынатын тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық қамтудың пайыздық көлемдерін ұлғайту жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр                                      К.Мәсімов

О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросу увеличения процентных объемов казахстанского содержания при закупе товаров, работ и услуг, приобретаемых в процессе осуществления государственных закупок
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 апреля 2008 года N 113-р
В целях выработки предложений по вопросу увеличения процентных объемов казахстанского содержания при закупе товаров, работ и услуг, приобретаемых в процессе осуществления государственных закупок:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                      - Заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан, руководитель
Бозумбаев                   - председатель правления акционерного
Канат Алдабергенович          общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук" (по согласованию),
заместитель руководителя
Тлеумуратов                 - председатель Комитета финансового
Юрий Джумабаевич              контроля и государственных закупок
Министерства финансов Республики
Казахстан, секретарь
Жамишев                     - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Султанов                    - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан
Ахметов                     - Министр транспорта и коммуникаций
Серик Ныгметулы               Республики Казахстан
Ойнаров                     - заместитель Министра обороны
Азамат Рыскулович             Республики Казахстан
Акчулаков                   - вице-министр энергетики и минеральных
Болат Уралович                ресурсов Республики Казахстан
Мамытбеков                  - вице-министр индустрии и торговли
Едиль Куламкадырович          Республики Казахстан
Бекетаев                    - вице-министр юстиции Республики
Марат Бакытжанович            Казахстан
Карабалин                   - президент акционерного общества
Узакбай Сулейменович          "Национальная компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Мамин                       - президент акционерного общества
Аскар Узакпаевич              "Национальная компания "Қазақстан
Teмip Жолы"(по согласованию)
Косунов                     - президент акционерного общества
Алмас Олжабаевич              "Национальная компания "Казахстан
Инжиниринг" (по согласованию)
Аубакиров                   - председатель правления акционерного
Тимур Токтарович              общества "Казахстанское контрактное
агентство" (по согласованию)
2. Рабочей группе в двухмесячный срок подготовить и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по увеличению процентных объемов казахстанского содержания при закупе товаров, работ и услуг, приобретаемых в процессе осуществления государственных закупок.
Премьер-Министр                              К. Масимов