Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 12 ақпандағы N 33-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 4 мамырдағы N 119-ө Өкімі
"Жаңа Бюджет кодексінің жобасын әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы"  Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 12 ақпандағы N 33-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Амангелдиев                 - Қазақстан Республикасының Президенті
Ардақ Амангелдіұлы            Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімі меңгерушісінің
орынбасары (келісім бойынша)
Ысқақов                     - Қазақстан Республикасының Президенті
Жәнібек Сапарұлы              Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімі меңгерушісінің
орынбасары (келісім бойынша)
Жамаубаев                   - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Ерұлан Кенжебекұлы            Банкі Үйлестіру департаментінің
директоры (келісім бойынша)
Дәленов                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы             вице-министрі;
жұмыс тобының құрамынан Дәулет Советұлы Саудабаев шығарылсын.
Премьер-Министр                                      К.Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 февраля 2008 года N 33-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 мая 2008 года N 119-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 февраля 2008 года N 33-р " О создании рабочей группы для разработки нового Бюджетного кодекса " следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Амангельдиева               - заместителя заведующего отделом
Ардака Амангельдиевича        социально-экономического мониторинга
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Искакова                    - заместителя заведующего отделом
Джанибека Сапаровича          социально-экономического мониторинга
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Жамаубаева                  - директора Департамента координации
Ерулана Кенжебековича         Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Даленова                    - вице-министра финансов Республики
Руслана Ерболатовича          Казахстан;
вывести из состава рабочей группы Саудабаева Даулета Советовича.
Премьер-Министр                              К.Масимов