Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 21 наурыздағы N 70-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 15 мамырдағы N 130-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" республикалық мемлекеттік кәсіпорны қызметінің мәселелері жөнінде тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 21 наурыздағы N 70-ө  өкіміне  мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
көрсетілген жұмыс тобының құрамына:
Күрішбаев                    - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы             шаруашылығы министрі, жетекші
енгізілсін;
көрсетілген жұмыс тобының құрамынан Есімов Ахметжан Смағұлұлы шығарылсын.
Премьер-Министр                                      К.Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 марта 2008 года N 70-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 мая 2008 года N 130-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 марта 2008 года N 70-р "О создании рабочей группы по вопросам деятельности Республиканского государственного предприятия "Канал имени Каныша Сатпаева" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав указанной рабочей группы:
Куришбаева                  - Министра сельского хозяйства Республики
Акылбека Кажигуловича         Казахстан, руководитель;
вывести из состава указанной рабочей группы Есимова Ахметжана Смагуловича.
Премьер-Министр                                  К. Масимов