БҰҰ, ЕО, АҚШ, РФ "төрттігінің" Таяу Шығыс бойынша арнайы өкілі Т.Блэрдің Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 17 маусымдағы N 166-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының Таяу Шығыстағы сыртқы саясатын нығайту және БҰҰ, ЕО, АҚШ, РФ "төрттігінің" Таяу Шығыс бойынша арнайы өкілі Тони Блэрдің 2008 жылғы 17 маусымдағы Қазақстан Республикасына сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі сапарды дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша):
қосымшаға сәйкес БҰҰ, ЕО, АҚШ, РФ»"төрттігінің" Таяу Шығыс бойынша арнайы өкілі Т. Блэрдің делегациясына қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2008 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі БҰҰ, ЕО, АҚШ, РФ "төрттігінің" Таяу Шығыс бойынша арнайы өкілі делегациясы мүшелерінің Астана қаласының әуежайындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, БҰҰ, ЕО, АҚШ, РФ "төрттігінің" Таяу Шығыс бойынша арнайы өкілі Т. Блэрдің арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайында қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін.
6. Астана қаласының әкімі БҰҰ, ЕО, АҚШ, РФ "төрттігінің" Таяу Шығыс бойынша арнайы өкілі Т. Блэрді Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсін.

О подготовке и проведении визита Специального представителя "квартета" ООН, ЕС, США, РФ, по Ближнему Востоку Т. Блэра в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 июня 2008 года N 166-р
В целях укрепления внешней политики Республики Казахстан на Ближнем Востоке и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению визита Специального представителя "квартета" ООН, ЕС, США, РФ по Ближнему Востоку Тони Блэра в Республику Казахстан 17 июня 2008 года (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять организационные меры по обслуживанию делегации Специального представителя "квартета" ООН, ЕС, США, РФ по Ближнему Востоку Т. Блэра согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2008 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации Специального представителя "квартета" ООН, ЕС, США, РФ по Ближнему Востоку Т. Блэра в аэропорту города Астаны, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Специального представителя "квартета" ООН, ЕС, США, РФ по Ближнему Востоку Т. Блэра над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам Специального представителя "квартета" ООН, ЕС, США, РФ по Ближнему Востоку Т. Блэра в аэропорту города Астаны.

7. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2008 жылғы 17 маусымдағы
N 166-ө өкіміне
қосымша
БҰҰ, ЕО, АҚШ, РФ "төрттігінің" Таяу Шығыс бойынша
арнайы өкілі Т. Блэрдің делегациясына қызмет көрсету
жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. БҰҰ, ЕО, АҚШ, РФ "төрттігінің" Таяу Шығыс бойынша арнайы өкілі Т. Блэрдің делегациясына Астана қаласында көліктік қызмет көрсету.
2. БҰҰ, ЕО, АҚШ, РФ "төрттігінің" Таяу Шығыс бойынша арнайы өкілі Т. Блэрдің құрметіне Астана қаласында ресми кешкі қонақасын ұйымдастыру.
3. БҰҰ, ЕО, АҚШ, РФ "төрттігінің" Таяу Шығыс бойынша арнайы өкілі Т. Блэр үшін сыйлық сатып алу.
4. Іс-шаралар өткізілетін орындарды гүлмен безендіру.
5. Делегация мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.

7. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 июня 2008 года N 166-р
Организационные меры по обслуживанию делегации Специального
представителя "квартета" ООН, ЕС, США, РФ
по Ближнему Востоку, Т. Блэра
1. Транспортное обслуживание делегации Специального представителя "квартета" ООН, ЕС, США, РФ по Ближнему Востоку Т. Блэра в городе Астане.
2. Организация официального ужина в честь Специального представителя "квартета" ООН, ЕС, США, РФ по Ближнему Востоку Т. Блэра в городе Астане.
3. Приобретение подарка для Специального представителя "квартета" ООН, ЕС, США, РФ по Ближнему Востоку Т. Блэра.
4. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
5. Медицинское обслуживание членов делегации и сопровождающих лиц.