Қазақстан Республикасының Индустриялық-инновациялық дамуының 2003 - 2015 жылдарға арналған стратегиясын іске асыру бойынша мемлекеттік органдардың қызметін үйлестіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 23 маусымдағы N 173-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 17 мамырдағы N 1096  Жарлығымен  бекітілген Қазақстан Республикасының Индустриялық-инновациялық дамуының 2003 - 2015 жылдарға арналған стратегиясын (бұдан әрі - Стратегия) іске асыру бойынша мемлекеттік органдардың қызметін үйлестіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев                       - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы               Министрінің орынбасары, жетекші
Мамытбеков                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Еділ Құламқадырұлы             және сауда вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Цой                          - Қазақстан Республикасы Индустрия
Игорь Владимирович             және сауда министрлігі Индустриялық
даму департаментінің директоры, хатшы
Баталов                      - Қазақстан Республикасы Энергетика
Асқар Болатұлы                 және минералдық ресурстар
министрлігінің жауапты хатшысы
Әбденов                      - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Серік Сақбалдыұлы              халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Дәленов                      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы              вице-министрі
Қасымбек                     - Қазақстан Республикасының Көлік және
Жеңіс Махмудұлы                коммуникация вице-министрі
Қуанғанов                    - Қазақстан Республикасының Білім және
Фархад Шаймұратұлы             ғылым вице-министрі
Құсайынов                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы               және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі
Мыңбай                       - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Дархан Қамзабекұлы             және ақпарат вице-министрі
Сабдалин                     - Қазақстан Республикасының Төтенше
Абылай Қиялұлы                 жағдайлар вице-министрі
Сәрсембаев                   - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Зейнолла Сәкенұлы              ортаны қорғау вице-министрі
Өскенбаев                    - Қазақстан Республикасының Туризм
Қайырбек Айтбайұлы             және спорт вице-министрі
Парсегов                     - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Борис Анатольевич              қорғау агенттігі төрағасының
орынбасары
Оспанов                      - Қазақстан Республикасы Ауыл
Берік Серікұлы                 шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешенді дамыту
стратегиясы және аграрлық ғылым
департаментінің директоры
Алпысбаев                    - Қазақстан Республикасы Табиғи
Аманжол Әлиханұлы              монополияларды реттеу агенттігі
Стратегиялық жоспарлау және жиынтық
талдау департаментінің директоры
Сүгірбеков                   - Қазақстан Республикасы Әділет
Нұрболат Мәлікұлы              министрлігінің Заңға тәуелді актілер
департаменті заңға тәуелді актілерді
сараптау басқармасының бастығы.

О создании рабочей группы для выработки предложений по координации деятельности государственных органов по реализации Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 июня 2008 года N 173-р
С целью выработки предложений по координации деятельности государственных органов по реализации  Стратегии  индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы, утвержденной  Указом  Президента Республики Казахстан от 17 мая 2003 года N 1096 (далее - Стратегия):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                      - Заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан, руководитель
Мамытбеков                  - вице-министр индустрии и торговли
Едил Куламкадырович           Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Цой                         - директор Департамента индустриального
Игорь Владимирович            развития Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
секретарь
Баталов                     - ответственный секретарь Министерства
Аскар Булатович               энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Абденов                     - вице-министр труда и социальной защиты
Серик Сакбалдиевич            населения Республики Казахстан
Даленов                     - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович            Казахстан
Касымбек                    - вице-министр транспорта и коммуникации
Женис Махмудович              Республики Казахстан
Куанганов                   - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович           Республики Казахстан
Кусаинов                    - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович             планирования Республики Казахстан
Мынбай                      - вице-министр культуры и информации
Дархан Камзабекович           Республики Казахстан
Сабдалин                    - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Аблай Киялович                Республики Казахстан
Сарсембаев                  - вице-министр охраны окружающей среды
Зейнулла Сакенович            Республики Казахстан
Ускенбаев                   - вице-министр туризма и спорта
Каирбек Айтбаевич             Республики Казахстан
Парсегов                    - заместитель Председателя Агентства
Борис Анатольевич             Республики Казахстан по защите
конкуренции
Оспанов                     - директор Департамента стратегии
Берик Серикович               развития агропромышленного комплекса
и аграрной науки Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Алпысбаев                   - директор Департамента стратегического
Аманжол Алиханович            планирования и сводного анализа
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
Сугирбеков                  - начальник управления экспертизы
Нурболат Маликович            подзаконных актов Департамента
подзаконных актов Министерства
юстиции Республики Казахстан.

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 1 қыркүйекке дейінгі мерзімде Стратегияны іске асыру бойынша мемлекеттік органдардың қызметін үйлестіру жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ө.Е.Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 1 сентября 2008 года выработать и внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по координации деятельности государственных органов по реализации Стратегии.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Премьер-Министр                              К. Масимов