Қазақстан Республикасының іргелес елдермен шекара маңы ынтымақтастығын дамыту мәселелері бойынша ұсыныстарды әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 14 шілдедегі N 186-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының іргелес елдермен шекара маңы ынтымақтастығын дамыту мәселелері жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Смирнов                    - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Анатолий Владимирович        министрінің орынбасары, жетекші
Қойшыбаев                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ғалымжан Тельманұлы          министрлігінің Ерекше тапсырмалар
жөніндегі елшісі, жетекшінің орынбасары
Сұлтанәлі                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Гүлмира Хамидоллақызы        министрлігінің Орталық Азия
департаментінің басқарма бастығы, хатшы
Оразаев                    - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Тимур Бейбіталыұлы           министрлігінің Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығы департаментінің директоры
Батыршаев                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Бақыт Дәнебекұлы             министрлігі Азия және Африка
департаментінің директоры
Қобландин                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Қалыбек Ибрагимұлы           министрлігінің Орталық Азия
департаменті директорының міндетін
атқарушы
Көшеков                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Сағат Хәдімұлы               қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің
Шекаралық ынтымақтастық, ұйымдастыру
жұмысы және бақылау бас басқармасының
бастығы (келісім бойынша)
Тілеген                    - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Ысрайыл Өстемірұлы           министрлігі Халықаралық ынтымақтастық
департаментінің директоры
Әушәріп                    - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Ғалым                        министрлігі Штабының халықаралық
ынтымақтастық басқармасы бастығының
орынбасары
Хасенов                    - Қазақстан Республикасы Ауыл
Сақташ Сатыбалдыұлы          шаруашылығы министрлігінің
Агроөнеркәсіптік кешені мемлекеттік
инспекциясы комитеті төрағасының
орынбасары
Қуанышбаев                 - Қазақстан Республикасы Әділет
Ермек Мекебайұлы             министрлігі Халықаралық құқық және
мемлекеттің мүліктік құқықтарын қорғау
департаментінің директоры
Санатова                   - Қазақстан Республикасы Білім және
Майра Тақауқызы              ғылым министрлігі Орта білім
департаментінің директоры
Тілеубекова                - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Бақытгүл Төлеуханқызы        сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық бақылау
комитетінің санитарлық-гигиеналық
бақылау және санитарлық-
эпидемиологиялық нормалау
басқармасының бастығы
Салықбаева                 - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Алма Құрматқызы              халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
халықты жұмыспен қамсыздандыру
басқармасының бастығы
Түзелбаев                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ғамал Бекболатұлы            сауда министрлігінің Сауда комитеті
ішкі сауда басқармасы бастығының
орынбасары
Рахымбекова                - Қазақстан Республикасы Көлік және
Салтанат Темірқұлқызы        коммуникация министрлігі Көлік
саясаты және халықаралық ынтымақтастық
департаментінің директоры
Кочубей                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Александр Петрович           министрлігінің Кедендік бақылау
комитеті кедендік бақылауды
ұйымдастыру басқармасының бастығы
Бұлжанова                  - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Анар Нұрбекқызы              қорғау министрлігі Құқықтық қамтамасыз
ету және халықаралық ынтымақтастық
департаментінің бөлім бастығы
Шаймерден                  - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Ербол Шаймерденұлы           ақпарат министрлігі Мәдениет және
тілдер департаментінің директоры
Ғаббасов                   - Қазақстан Республикасы Төтенше
Сырым Ғаббасұлы              жағдайлар министрлігі Төтенше
жағдайлардың алдын алу және
перспективалық даму департаментінің
директоры
Журина                     - Қазақстан Республикасы Туризм және
Елена Владимировна           спорт министрлігі Халықаралық
ынтымақтастық департаментінің директоры
Қалыбеков                  - Қазақстан Республикасы Экономика және
Бекжан Жантөреұлы            бюджеттік жоспарлау министрлігі
Халықаралық қарым-қатынас
департаментінің директоры
Сүгрәлина                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Сәуле Ғабдұлхамитқызы        минералдық ресурстар министрлігі
Халықаралық ынтымақтастық және
протокол департаментінің бөлім бастығы
Сағындық                   - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Марал Жанәбілқызы            басқару агенттігінің геодезия,
картография және геоақпараттық жүйе
бөлімінің бастығы
Чойымбеков                 - Алматы облысы әкімдігі Кәсіпкерлік
Төлеген Уәлиұлы              және өнеркәсіп департаментінің
директоры
Кемалова                   - Ақтөбе облысы әкімдігі Кәсіпкерлік Роза Кеңесқызы               және өнеркәсіп департаментінің
директоры
Топильская                 - Атырау облысы әкімдігі Кәсіпкерлік және
Людмила Евгеньевна           өнеркәсіп департаментінің директоры
Айбаров                    - Атырау облысы әкімдігі Кәсіпкерлік және
Нәби Айдынұлы                өнеркәсіп департаменті директорының
орынбасары
Акчурин                    - Батыс Қазақстан облысы әкімінің
Асхат Харисұлы               орынбасары
Балтабаев                  - Жамбыл облысы әкімдігі Өнеркәсіп және
Ағабек Нышанұлы              кәсіпкерлік департаментінің директоры
Щеглова                    - Қостанай облысы әкімдігі Экономика және
Мария Александровна          бюджеттік жоспарлау департаментінің
директоры
Матаев                     - Қызылорда облысы әкімдігі Кәсіпкерлік
Талғат Мұстафаұлы            және өнеркәсіп департаментінің
директоры
Әбдірахманов               - Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Марат Мәулетжанұлы
Әбішев                     - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Ислам Алмаханұлы             бірінші орынбасары
Төлебаев                   - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі
Кенжехан Атақұлұлы           Жұмылдыру дайындығы, азаматтық
қорғаныс, авариялардың және табиғи
апаттардың алдын алу және оларды жоюды
ұйымдастыру департаментінің директоры
Стаценко                   - Павлодар облысы әкімдігі Кәсіпкерлік
Сергей Анатольевич           және өнеркәсіп департаментінің
директоры
Пиндюрин                   - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі
Игорь Михайлович             Кәсіпкерлік және өнеркәсіп
департаментінің бастығы
Тәженов                    - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
Аманкелді Едрісұлы           орынбасары
Таукен                     - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
Қайырлы Кеңесбекұлы          Кәсіпкерлік және өнеркәсіп
департаментінің директоры

О создании рабочей группы по разработке предложений по вопросам развития приграничного сотрудничества Республики Казахстан с сопредельными странами
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 июля 2008 года N 186-р
В целях выработки предложений по вопросам развития приграничного сотрудничества Казахстана с сопредельными странами:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Смирнов                     - заместитель Министра иностранных дел
Анатолий Владимирович         Республики Казахстан, руководитель
Койшыбаев                   - Посол по особым поручениям
Галымжан Тельманович          Министерства иностранных дел
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Султанали                   - начальник управления Департамента
Гульмира Хамидоллаевна        Центральной Азии Министерства
иностранных дел Республики Казахстан,
секретарь
Оразаев                     - директор Департамента Содружества
Тимур Бейбиталиевич           Независимых Государств Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Батыршаев                   - директор Департамента Азии и Африки
Бахыт Данебекович             Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Кобландин                   - исполняющий обязанности директора
Калыбек Ибрагимович           Департамента Центральной Азии
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Кушеков                     - начальник Главного управления
Сагат Хадимович               пограничного сотрудничества,
организационной работы и контроля
Пограничной службы Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Тлеген                      - начальник Департамента международного
Исраил Устемирович            сотрудничества Министерства обороны
Республики Казахстан
Аушарип                     - заместитель начальника Управления
Галым                         международного сотрудничества Штаба
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Хасенов                     - заместитель председателя Комитета
Сакташ Сатыбалдович           государственной инспекции в
агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Куанышбаев                  - заместитель директора Департамента
Ермек Мекебаевич              международного права и защиты
имущественных прав государства
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Санатова                    - директор Департамента среднего
Майра Такауовна               образования Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Тлеубекова                  - начальник Управления санитарно-
Бакытгуль Тулеухановна        гигиенического контроля и санитарно-
эпидемиологического нормирования
Комитета государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Салыкбаева                  - начальник Управления по обеспечению
Алма Курматовна               трудоустройства населения Министерства
труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Тузелбаев                   - заместитель начальника Управления
Гамал Бекболатович            внутренней торговли Комитета торговли
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Рахимбекова                 - директор Департамента транспортной
Салтанат Темиркуловна         политики и международного
сотрудничества Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Кочубей                     - начальник Управления организации
Александр Петрович            таможенного контроля Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Булжанова                   - начальник отдела Департамента правового
Анар Нурбековна               обеспечения и международного
сотрудничества Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Шаймерден                   - директор Департамента культуры и языков
Ербол Шаймерденович           Министерства культуры и информации
Республики Казахстан
Габбасов                    - директор Департамента предупреждения
Сырым Габбасович              чрезвычайных ситуаций и перспективного
развития Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Журина                      - директор Департамента международного
Елена Владимировна            сотрудничества Министерства туризма и
спорта Республики Казахстан
Калибеков                   - директор Департамента международных
Бекжан Жантураевич            отношений Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Сугралина                   - начальник отдела Департамента
Сауле Габдулхамитовна         международного сотрудничества и
протокола Министерства энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Сагындык                    - начальник отдела геодезии, картографии и
Марал Жанабылкызы             геоинформационных систем Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Чоимбеков                   - директор Департамента
Тулеген Уалиевич              предпринимательства и промышленности
Акимата Алматинской области
Кемалова                    - директор Департамента
Роза Кенесовна                предпринимательства и промышленности
Акимата Актюбинской области
Топильская                  - директор Департамента
Людмила Евгеньевна            предпринимательства и промышленности
Акимата Атырауской области
Айбаров                     - заместитель директора Департамента
Наби Айдынович                предпринимательства и промышленности
Акимата Атырауской области
Акчурин                     - заместитель Акима Западно-Казахстанской
Асхат Харисович               области
Балтабаев                   - директор Департамента промышленности и
Агабек Нышанович              предпринимательства Акимата
Жамбылской области
Щеглова                     - директор Департамента экономики и
Мария Александровна           бюджетного планирования Акимата
Костанайской области
Матаев                      - директор Департамента
Талгат Мустафаевич            предпринимательства и промышленности
Акимата Кызылординской области
Абдрахманов                 - заместитель Акима Мангистауской области
Марат Маулетжанович
Абишев                      - первый заместитель Акима
Ислам Алмаханович             Южно-Казахстанской области
Толебаев                    - директор Департамента по
Кенжехан Атакулович           мобилизационной подготовке, гражданской
обороне, организации предупреждения и
ликвидации аварий и стихийных бедствий
Южно-Казахстанской области
Стаценко                    - директор Департамента
Сергей Анатольевич            предпринимательства и промышленности
Акимата Павлодарской области
Пиндюрин                    - начальник Департамента
Игорь Михайлович              предпринимательства и промышленности
Акимата Северо-Казахстанской области
Таженов                     - заместитель Акима
Аманкельды Едрисович          Восточно-Казахстанской области
Таукен                      - директор Департамента
Кайырлы Кенесбекович          предпринимательства и промышленности
Акимата Восточно-Казахстанской области

2. Жұмыс тобы үш ай мерзім ішінде Қазақстан Республикасының іргелес елдермен шекара маңы ынтымақтастығын дамыту мәселелері бойынша нақты ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов

2. Рабочей группе в трехмесячный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан конкретные предложения по развитию приграничного сотрудничества Республики Казахстан с сопредельными странами.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов