"Жаңа университет" ғылыми-білім беру кешені" жобасын іске асыру мәселелері жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 30 шілдедегі N 204-ө Өкімі
Астана қаласында "Жаңа университет" ғылыми-білім беру кешені" жобасын іске асыру мәселелері жөніндегі ұсыныстарды пысықтау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ербол Тұрмаханұлы             Министрінің орынбасары, жетекші
Қуанғанов                   - Қазақстан Республикасы Білім және
Фархад Шаймұратұлы            ғылым министрлігінің жауапты хатшысы,
жетекшінің орынбасары
Мұқтарова                   - Қазақстан Республикасы Білім және
Гүлзада Батырғалиқызы         ғылым министрлігінің Жоғары және
жоғары оқу орнынан кейінгі білім
департаменті директорының орынбасары,
хатшы
Жошыбаев                    - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы             министрлігінің жауапты хатшысы
Мамытбеков                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Еділ Құламқадырұлы            және сауда вице-министрі
Дәленов                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы             вице-министрі
Кармазина                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Лена Мағауияқызы              және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Хорошун                     - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Сергей Михайлович
2. Жұмыс тобы 2009 жылғы 25 қаңтарға дейінгі мерзімде "Жаңа университет" ғылыми-білім беру кешені" жобасын іске асыру мәселелері жөніндегі ұсыныстарды әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов

О создании рабочей группы по вопросам реализации проекта "Научно-образовательный комплекс "Новый университет"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 июля 2008 года N 204-р
В целях выработки предложений по вопросам реализации проекта "Научно-образовательный комплекс "Новый университет" в городе Астане:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев                   - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ербол Турмаханович           Казахстан, руководитель
Куанганов                  - ответственный секретарь Министерства
Фархад Шаймуратович          образования и науки Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Муктарова                  - заместитель директора Департамента
Гульзада Батыргалиевна       высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки
Республики Казахстан, секретарь
Жошыбаев                   - ответственный секретарь Министерства
Рапиль Сейтханович           иностранных дел Республики Казахстан
Мамытбеков                 - вице-министр индустрии и торговли
Едиль Куламкадырович         Республики Казахстан
Даленов                    - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович           Казахстан
Кармазина                  - вице-министр экономики и бюджетного
Лена Магауяновна             планирования Республики Казахстан
Хорошун                    - заместитель акима города Астаны
Сергей Михайлович
2. Рабочей группе в срок до 25 января 2009 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросам реализации проекта "Научно-образовательный комплекс "Новый университет".
Премьер-Министр                            К. Масимов