Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы елдердің Монополияға қарсы саясат жөніндегі мемлекетаралық кеңесінің мерейтойлық XXVIII отырысына дайындық және оны өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 21 тамыздағы N 217-ө Өкімі
2008 жылғы 1-2 қазанда Астана қаласында және 2008 жылғы 3 қазанда Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының "Оқжетпес" санаторийінде (Ақмола облысы, Бурабай кенті) Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы елдердің Монополияға қарсы саясат жөніндегі мемлекетаралық кеңесінің мерейтойлық XXVIII отырысына (бұдан әрі - отырыс) дайындық және оны өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) Қазақстан Республикасының мүдделі орталық және жергілікті атқарушы органдарымен бірлесіп, отырысқа дайындық және оны өткізу жөніндегі қажетті ұйымдастырушылық іс-шараларды орындауды қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі 2008 жылғы 1-3 қазанда отырыс өткізуге және оған дайындыққа арналған шығыстарды 2008 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкілдік шығындар" бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі делегация мүшелерінің әуежайдағы, тұратын және болатын жерлердегі қауіпсіздігін, сондай-ақ баратын бағыттары бойынша бірге жүруді қамтамасыз етсін.
4. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы бәсекелестікті қорғау агенттігіне (Монополияға қарсы агенттік) жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов

О подготовке и проведении юбилейного XXVIII заседания Межгосударственного совета по антимонопольной политике стран-участников Содружества Независимых Государств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 августа 2008 года N 217-р
В целях подготовки и проведения 1-2 октября 2008 года в городе Астане и 3 октября 2008 года в санатории "Ок-Жетпес" Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан (поселок Бурабай, Акмолинской области) юбилейного XXVIII заседания Межгосударственного совета по антимонопольной политике стран-участников Содружества Независимых Государств (далее - заседание):
1. Агентству Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) совместно с заинтересованными центральными и местными исполнительными органами Республики Казахстан обеспечить выполнение необходимых организационных мероприятий по подготовке и проведению заседания.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить финансирование расходов на подготовку и проведение заседания с 1 по 3 октября 2008 года за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2008 год по бюджетной программе 006 "Представительские затраты".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегаций в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство).
Премьер-Министр                            К. Масимов