Қазақстан Республикасының жеңіл өнеркәсібін дамыту мәселелері жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 23 тамыздағы N 220-ө Өкімі
Қазақстан Республикасында жеңіл өнеркәсіпті одан әрі дамытуға бағытталған шаралар кешеніне қатысты келісілген шешім қабылдау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Школьник                      - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич              және сауда министрі, төраға
Қосынов                       - Қазақстан Республикасының Индустрия
Алмас Олжабайұлы                және сауда вице-министрі, төрағаның
орынбасары
Цой                           - Қазақстан Республикасы Индустрия
Игорь Владимирович              және сауда министрлігі Индустриялық
даму департаментінің директоры,
хатшы
Ерғожин                       - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәулет Еділұлы                  вице-министрі
Сабдалин                      - Қазақстан Республикасының Төтенше
Абылай Қиялұлы                  жағдайлар вице-министрі
Шәмшидинова                   - Қазақстан Республикасының Білім
Күләш Ноғатайқызы               және ғылым вице-министрі
Мақажанов                     - Қазақстан Республикасы Жер
Нығмеджан Қойшыбайұлы           ресурстарын басқару агенттігі
төрағасының орынбасары
Бекбенбетов                   - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Марат Төлегенұлы                министрлігінің Қарулы күштері Тыл
бастығының орынбасары - Тыл бастығы
басқармасы штабының бастығы
Тоқсейітова                   - Қазақстан Республикасы Ауыл
Рабиға Әлібекқызы               шаруашылығы министрлігі Мал
шаруашылығын дамыту және
ветеринарлық қауіпсіздік
департаментінің директоры
Әміреева                      - Қазақстан Республикасы Білім және
Тынышкүл Молдашқызы             ғылым министрлігі Жоғары және
жоғары оқу орнынан кейінгі білім
департаменті директорының орынбасары
Жексембаев                    - Қазақстан Республикасы Экономика
Қуандық Аманжолұлы              және бюджеттік жоспарлау
министрлігі Өнеркәсіп саласын
дамыту департаменті директорының
орынбасары
Сарсекенов                    - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Нұрлан Төленұлы                 министрлігі Тыл департаменті
бастығының орынбасары
Төрекелдиев                   - Оңтүстік Қазақстан облысы
Сүйіндік Мырзакелдіұлы          Кәсіпкерлік және өнеркәсіп
басқармасының бастығы
Жомартов                      - "Жеңілөнеркәсіп" ғылыми-техникалық
Әбдіразақ Шәушенұлы             орталығы және аспирантура"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің президенті
(келісім бойынша)
Дьяченко                      - "Қазына" орнықты даму қоры"
Олег Сергеевич                  акционерлік қоғамы Инвестицияларды
дамыту департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Оспанов                       - "ҚазАгро" ұлттық холдингі"
Арман Асылханұлы                акционерлік қоғамы Жобалармен жұмыс
департаменті директорының
орынбасары (келісім бойынша)
Перуашев                      - "Атамекен" Қазақстанның ұлттық
Азат Тұрлыбекұлы                экономикалық палатасының палата
төрағасы (келісім бойынша)
Худова                        - Қазақстан Республикасы Жеңіл
Любовь Николаевна               өнеркәсіп кәсіпорындары
қауымдастығының басқарма
төрайымы (келісім бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросу развития легкой промышленности Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 августа 2008 года N 220-р
В целях принятия согласованного решения относительно комплекса мер, направленных на дальнейшее развитие легкой промышленности в Республике Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Школьник                    - Министр индустрии и торговли
Владимир Сергеевич            Республики Казахстан, председатель
Косунов                     - вице-министр индустрии и торговли
Алмас Олжабаевич              Республики Казахстан, заместитель
председателя
Цой                         - директор Департамента индустриального
Игорь Владимирович            развития Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
секретарь
Ергожин                     - вице-министр финансов
Даулет Едилович               Республики Казахстан
Сабдалин                    - вице-министр по чрезвычайным
Аблай Киялович                ситуациям Республики Казахстан
Шамшидинова                 - вице-министр образования и
Куляш Ногатаевна              науки Республики Казахстан
Макажанов                   - заместитель председателя Агентства
Ныгмеджан Койшибаевич         Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Бекбенбетов                 - заместитель начальника Тыла -
Марат Тулегенович             начальник штаба Управления
начальника Тыла Вооруженных сил
Республики Казахстан Министерства
обороны Республики Казахстан
Токсеитова                  - директор Департамента развития
Рабига Альбековна             животноводства и ветеринарной
безопасности Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Амреева                     - заместитель директора Департамента
Тынышкуль Молдашевна          высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Жексембаев                  - заместитель Директора Департамента
Куандык Аманжолович           развития отраслей промышленности
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Сарсекенов                  - заместитель начальника Департамента
Нурлан Туленович              тыла Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
Турекельдиев                - Начальник Управления
Суюндик Мырзакельдиевич       предпринимательства и промышленности
Южно-Казахстанской области
Джомартов                   - президент товарищества с ограниченной
Абдразак Чаушенович           ответственностью "Научно-технический
центр и аспирантура "Легпром"
(по согласованию)
Дьяченко                    - директор Департамента по развитию
Олег Сергеевич                инвестиций акционерного общества
"Фонд устойчивого развития "Қазына"
(по согласованию)
Оспанов                     - заместитель директора Департамента
Арман Асылханович             по работе с проектами акционерного
общества "Национального холдинга
"КазАгро" (по согласованию)
Перуашев                    - председатель палаты Национальная
Азат Турлыбекович             экономическая палата Казахстана
"Атамекен" (по согласованию)
Худова                      - председатель Правления Ассоциации
Любовь Николаевна             предприятий легкой промышленности
Республики Казахстан (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 1 қыркүйекке дейінгі мерзімде жеңіл өнеркәсіпті одан әрі дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі В.С.Школьникке жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 1 сентября 2008 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по дальнейшему развитию легкой промышленности.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Школьника В.С.
Премьер-Министр                            К. Масимов