Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ұйымдарында ана мен бала денсаулығын сақтау саласындағы проблемалық мәселелерді талдау және шешу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 8 қыркүйектегі N 240-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ұйымдарында ана мен бала денсаулығын сақтау саласындағы проблемалық мәселелерді талдау және шешу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                           - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ербол Тұрмаханұлы                    Министрінің орынбасары, жетекші
Дерновой                           - Қазақстан Республикасының
Анатолий Григорьевич                 Денсаулық сақтау министрі,
жетекшінің орынбасары
Оспанова                           - Қазақстан Республикасы
Жанна Оспанқызы                      Денсаулық сақтау министрлігі
ана мен бала денсаулығын
сақтау басқармасының бастығы,
хатшы
Дәленов                            - Қазақстан Республикасының
Руслан Ерболатұлы                    Қаржы вице-министрі
Омаров                             - Қазақстан Республикасының
Қадыр Тоқтамысұлы                    Денсаулық сақтау вице-министрі
Қапақов                            - Қазақстан Республикасы
Нұрлан Төлегенұлы                    Премьер-Министрі Кеңсесінің
Әлеуметтік-экономикалық бөлімі
меңгерушісінің орынбасары
Исмайылов                          - Қазақстан Республикасы
Жұмағали Қазыбайұлы                  Денсаулық сақтау министрлігі
Медициналық көмекті ұйымдастыру
департаментінің директоры
Құрманғалиева                      - Қазақстан Республикасы
Аида Дәденқызы                       Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігі
Әлеуметтік саланың шығыстарын
жоспарлау департаментінің
директоры
Мусин                              - Қазақстан Республикасы
Ерік Мазанұлы                        Денсаулық сақтау министрлігі
Медициналық қызмет көрсету
саласындағы бақылау
комитетінің төрағасы
Нерсесов                           - Қазақстан Республикасы
Александр Витальевич                 Денсаулық сақтау министрлігі
Стратегиялық даму
департаментінің директоры
Шарман                             - "Ұлттық медициналық холдингі"
Алмас Төрегелдіұлы                   акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Косухин                            - ЮНФПА-ның БҰҰ-ның Тұратын
Александр Борисович                  халық саласындағы қорының
Қазақстан Республикасындағы
атқарушы өкілі (келісім
бойынша)
Сельчонок                          - ЮНИСЕФ-тің Қазақстандағы
Елена Владимировна                   орынбасары өкілінің (келісім
бойынша)
Әбуова                             - ДСҰ-ның Елдік кеңсесінің
Гауһар Өміржанқызы                   Қазақстан Республикасындағы
ДСҰ-ның ана мен бала жөніндегі
бағдарламаларын үйлестіруші
(келісім бойынша)
Ивасив                             - АҚШ-тың СиДиСи аурулардың
Иван Васильевич                      алдын алу және бақылау
орталығының Денсаулық сақтау
және әлеуметтік қорғау
департаментінің эпидемиолог
дәрігері (келісім бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по анализу и решению проблемных вопросов в области охраны здоровья матери и ребенка в организациях здравоохранения Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 сентября 2008 года N 240-р
В целях выработки предложений по анализу и решению проблемных вопросов в области охраны здоровья матери и ребенка в организациях здравоохранения Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев                   - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ербол Турмаханович           Казахстан, руководитель
Дерновой                   - Министр здравоохранения Республики
Анатолий Григорьевич         Казахстан, заместитель руководителя
Оспанова                   - начальник управления охраны здоровья
Жанна Оспановна              матери и ребенка Министерства
здравоохранения Республики Казахстан,
секретарь
Даленов                    - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович           Казахстан
Омаров                     - вице-министр здравоохранения Республики
Кадыр Токтамысович           Казахстан
Капаков                    - заместитель заведующего Социально-
Нурлан Толегенович           экономическим отделом Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Исмаилов                   - директор Департамента организации
Жумагали Казыбаевич          медицинской помощи Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Курмангалиева              - директор Департамента планирования
Аида Даденовна               расходов социальной сферы Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Мусин                      - председатель Комитета по контролю в
Ерик Мазанович               сфере оказания медицинских услуг
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Нерсесов                   - директор Департамента стратегического
Александр Витальевич         развития Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Шарман                     - председатель правления акционерного
Алмас Торегельдинович        общества "Национальный медицинский
холдинг" (по согласованию)
Косухин                    - исполнительный представитель Фонда ООН
Александр Борисович          в области народонаселения в Республике
Казахстан ЮНФПА (по согласованию)
Сельчонок                  - заместитель представителя ЮНИСЕФ в
Елена Владимировна           Казахстане (по согласованию)
Абуова                     - координатор программ ВОЗ по
Гаухар Омиржановна           материнству и детству Странового офиса
ВОЗ в Республике Казахстан (по
согласованию)
Ивасив                     - врач-эпидемиолог Департамента
Иван Васильевич              здравоохранения и социальной защиты
США Центра по контролю и профилактике
заболеваний СиДиСи (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 15 қыркүйекке дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ұйымдарында ана мен бала денсаулығын сақтау саласындағы проблемалық мәселелерді талдау және шешу жөніндегі ұсыныстарды әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 15 сентября 2008 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по анализу и решению вопросов в области охраны здоровья матери и ребенка в организациях здравоохранения.
Премьер-Министр                            К. Масимов