Ә.Ә. Басекеев туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 17 қыркүйектегі N 243-ө өкімі
Әділбек Әлімжанұлы Басекеев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Индустриялық-инновациялық даму бөлімі меңгерушісінің орынбасары болып тағайындалсын.
Премьер-Министр                                      К.Мәсімов

О Басекееве А.А.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 сентября 2008 года N 243-р
Назначить Басекеева Адилбека Алимжановича заместителем заведующего Отделом индустриально-инновационного развития Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов