Шикізат емес сектордың отандық орта кәсіпкерлік субъектілерінің өсуін жүйелік қолдау жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 20 қыркүйектегі N 244-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 303 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.04.14 № 303 Қаулысымен
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қарашадағы N 1097 қаулысымен бекітілген "Қазақстанның 30 корпоративтік көшбасшысы" бағдарламасын (бұдан әрі - Бағдарлама) іске асыру және шикізат емес сектордың отандық орта кәсіпкерлік субъектілерінің өсуін жүйелік қолдау жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сұлтанов                        - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы                 және бюджеттік жоспарлау министрі,
жетекші
Құсайынов                       - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы                  және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Тортаев                         - Қазақстан Республикасы Экономика
Бауыржан Қадырұлы                 және бюджеттік жоспарлау
министрлігі Инвестициялық саясат
және жоспарлау департаментінің
директоры, хатшы
Мамытбеков                      - Қазақстан Республикасының Индустрия
Еділ Құламқадырұлы                және сауда вице-министрі
Сармурзина                      - Қазақстан Республикасы Энергетика
Раушан Гайсиқызы                  және минералдық ресурстар
министрлігі Мұнай-химия
департаментінің директоры
Цой                             - Қазақстан Республикасы Индустрия
Игорь Владимирович                және сауда министрлігі Индустриялық
даму департаментінің директоры
Қожахметов                      - Қазақстан Республикасы Индустрия
Өмірғали Тоқтарұлы                және сауда министрлігінің
Индустриялық даму департаменті
өнеркәсіп салалары басқармасының
бастығы
Хайдарғалиева                   - Қазақстан Республикасы Энергетика
Шолпан Ахметқызы                  және минералдық ресурстар
министрлігінің Мұнай-химия
департаменті мұнай-химия өнеркәсібі
басқармасының бастығы
Байдулаев                       - Қазақстан Республикасы Ауыл
Ұлан Әшірбекұлы                   шаруашылығы министрлігінің Қайта
өңдеу өнеркәсібін дамытумен ДСҰ
департаменті тамақ және қайта өңдеу
өнеркәсібі әдіснамасы мен
технологиясы басқармасының бас
сарапшысы
Смайылов                        - Қазақстан Республикасы Көлік және
Нұрлан Қыдырбайұлы                коммуникация министрлігінің
Көлік-коммуникация кешенін дамыту
департаменті көлік және жол
қатынасын дамыту басқармасының бас
сарапшысы
Әйтекенов                       - "Қазына" орнықты даму қоры"
Қайрат Медібайұлы                 акционерлік қоғамының басқарма
төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Қазғанбаев                      - "ҚазАгро" ұлттық холдингі"
Эльдар Шәмилұлы                   акционерлік қоғамы жобалармен жұмыс
істеу департаментінің директоры
(келісім бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по системной поддержке роста отечественных субъектов среднего предпринимательства несырьевого сектора
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 сентября 2008 года N 244-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года N 303.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.04.2010 N 303.
В целях реализации Программы "30 корпоративных лидеров Казахстана", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года № 1097 (далее - Программа), и выработки предложений по системной поддержке роста отечественных субъектов среднего предпринимательства несырьевого сектора:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Султанов                   - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович           планирования Республики Казахстан,
руководитель
Кусаинов                   - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович            планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Тортаев                    - директор Департамента инвестиционной
Бауыржан Кадырович           политики и планирования Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Мамытбеков                 - вице-министр индустрии и торговли
Едиль Куламкадырович         Республики Казахстан
Сармурзина                 - директор Департамента нефтехимии
Раушан Гайсиевна             Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Цой                        - директор Департамента индустриального
Игорь Владимирович           развития Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Кожахметов                 - начальник управления отраслей
Омиргали Тохтарович          промышленности Департамента
индустриального развития
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Хайдаргалиева              - начальник управления нефтехимической
Шолпан Ахметовна             промышленности Департамента
нефтехимии Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Байдулаев                  - главный эксперт управления
Улан Аширбекович             методологии и технологии пищевой и
перерабатывающей промышленности
Департамента по развитию
перерабатывающей промышленности
и ВТО Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Смаилов                    - главный эксперт управления развития
Нурлан Кыдырбаевич           транспорта и путей сообщения
Департамента развития транспортно-
коммуникационного комплекса
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Айтекенов                  - заместитель председателя правления
Кайрат Медыбаевич            акционерного общества "Фонд
устойчивого развития "Қазына"
(по согласованию)
Казганбаев                 - директор департамента по работе с
Эльдар Шамильевич            проектами акционерного общества
"Национальный холдинг "КазАгро"
(по согласованию)

2. Жұмыс тобы:
1) 2008 жылғы 15 қазанға дейінгі мерзімде Бағдарлама шеңберінде шикізат емес сектордың отандық орта кәсіпкерлік субъектілерінің өсуін жүйелік қолдау жөнінде;
2) 2008 жылғы 1 қарашаға дейінгі мерзімде Бағдарламаға өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ө.Е.Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

2. Рабочей группе выработать и внести в Правительство Республики Казахстан в срок до:
1) 15 октября 2008 года предложения по системной поддержке роста отечественных субъектов среднего предпринимательства несырьевого сектора в рамках Программы;
2) 1 ноября 2008 года предложения по внесению изменений и дополнений в Программу.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Премьер-Министр                            К. Масимов