Австрия Республикасының Президенті Хайнц Фишердің Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 8 қазандағы N 252-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Австрия Республикасы арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту, Австрия Республикасының Президенті Хайнц Фишердің 2008 жылғы 12 - 14 қазан кезеңінде Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі сапарды дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша):
1) қосымшаға сәйкес Австрия Республикасы ресми делегациясының мүшелеріне "1+10" (өзаралық қағидаты бойынша) форматы бойынша қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2) сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2008 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) Австрия Республикасы ресми делегациясы мүшелерінің Астана қаласының әуежайындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Австрия Республикасының Президенті Хайнц Фишердің арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
2) Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің атынан ресми түскі қонақасы кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастырсын.
6. Астана қаласының әкімдігі Австрия Республикасының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын, әуежай мен кешелердің безендірілуін, сондай-ақ мәдени багдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

О подготовке и проведении официального визита Президента Республики Австрия Хайнца Фишера в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 октября 2008 года № 252-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Республикой Австрия, обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Президент Республики Австрия Хайнца Фишера в Республику Казахстан и период с 12 по 14 октября 2008 года (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
1) принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Республики Австрия по формату "1 + 10" (по принципу взаимности) согласно приложению;
2) обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2008 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), обеспечить безопасность членов официальной делегации Республики Австрия в аэропорту города Астаны, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Республики Австрия Хайнца Фишера над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
2) техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, а также организовать концертную программу во время официального обеда от имени Президента Республики Казахстан.
6. Акимату города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Республики Австрия в аэропорту города Астаны, оформлению аэропорта и улиц, а также организацию культурной программы.

7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша) Австрия Республикасының Президенті Хайнц Фишердің қатысуымен өтетін барлық ресми рәсімдерге қатыссын.
8. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2008 жылғы 8 қазандағы
N 252-ө өкіміне
қосымша
Австрия Республикасы ресми делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Австрия Республикасы ресми делегациясының мүшелерін Астана қаласындағы "Рэдиссон САС" қонақ үйіне "1+10" форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі қызметкерлерін Астана қаласындағы "Рэдиссон САС" қонақ үйіне орналастыру.
3. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапар бағдарламалары, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Австрия Республикасы ресми делегациясының басшысы және мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
5. Австрия Республикасының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында ВИП-зал арқылы өткізу, шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Іс-шаралар өткізілетін орындарды гүлмен безендіру.
7. Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың атынан Австрия Республикасының Президенті Хайнц Фишердің кұрметіне Астана қаласында ресми түскі ас ұйымдастыру.
8. Австрия Республикасы ресми делегациясының мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие во всех официальных церемониях с участием Президента Республики Австрия Хайнца Фишера.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 8 октября 2008 года № 252-р
Организационные меры по обслуживанию
членов официальной делегации Республики Австрия
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Республики Австрия по формату "1+10" в городе Астане в гостинице "Рэдиссон САС".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в городе Астане в гостинице "Рэдиссон САС".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, программки визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов официальной делегации Республики Австрия.
5. Прохождение официальной делегации Республики Австрия через ВИП-зал, организация чайного стола в аэропорту города Астаны.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Организация официального обеда от имени Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. в честь Президента Республики Австрия Хайнца Фишера в городе Астане.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации Республики Австрия и сопровождающих лиц.