Eurasian Natural Resources Corporation (ENRC) компаниясының өндірістік бөлімшелерін инвестициялық дамыту бағдарламасын іске асыру мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 10 қазандағы N 253-ө Өкімі
Eurasian Natural Resources Corporation (ENRC) компаниясының өндірістік бөлімшелерін инвестициялық дамыту бағдарламасын іске асыру мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сұлтанов                        - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы                 және бюджеттік жоспарлау министрі,
жетекші
Қосынов                         - Қазақстан Республикасының Индустрия
Алмас Олжабайұлы                  және сауда вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Тортаев                         - Қазақстан Республикасы Экономика
Бауыржан Қадырұлы                 және бюджеттік жоспарлау
министрлігі Инвестициялық саясат
және жоспарлау департаментінің
директоры, хатшы
Ыбыраев                         - Қазақстан Республикасы
Азамат Болатұлы                   Премьер-Министрінің Кеңсесі
Индустриялық-инновациялық даму
бөлімінің меңгерушісі
Ақшолақов                       - Қазақстан Республикасының
Болат Оралұлы                     Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрі
Бекетаев                        - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы                 вице-министрі
Қасымбек                        - Қазақстан Республикасының Көлік
Жеңіс Махмұдұлы                   және коммуникация вице-министрі
Кұсайынов                       - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы                  және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі
Сәрсембаев                      - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Зейнолла Сәкенұлы                 ортаны қорғау вице-министрі
Ерғожин                         - Қазақстан Республикасы Қаржы
Дәулет Еділұлы                    министрлігі Салық комитетінің
төрағасы
Рыспанов                        - Қазақстан Республикасы Индустрия
Нұрлан Бектасұлы                  және сауда министрлігінің Өнеркәсіп
комитеті төрағасының орынбасары
Цой                             - Қазақстан Республикасы Индустрия
Игорь Владимирович                және сауда министрлігі Индустриялық
дамыту департаментінің директоры
Кеншімов                        - Қазақстан Республикасы Ауыл
Әмірхан Қадырбекұлы               шаруашылығы министрлігінің Су
ресурстары комитеті төрағасының
орынбасары
Ыбыраймов                       - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қалымжан Уәлиханұлы               министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің төрағасы
орынбасарының міндетін атқарушы
Нұрсейітов                      - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Аманжол Елікбайұлы                халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі Жұмыспен қамту және
көші-қон департаментінің директоры
Мақажанов                       - Қазақстан Республикасы Жер
Нығметжан Қойшыбайұлы             ресурстарын басқару агенттігі
төрағасының орынбасары
Шегірбаева                      - Қазақстан Республикасы Индустрия
Дамира Әмірбекқызы                және сауда министрлігі
Инвестициялар комитетінің бас
сарапшысы
Стаценко                        - Павлодар облысы кәсіпкерлік және
Сергей Анатольевич                өнеркәсіп басқармасының бастығы
Кемалова                        - Ақтөбе облысы кәсіпкерлік және
Роза Кеңесқызы                    өнеркәсіп басқармасының бастығы
Әлмағанбетов                    - "Қазақстан темір жолы" ұлттық
Қанат Есмұханұлы                  компаниясы" акционерлік қоғамының
тасымалдау үдерісі жөніндегі
басқарушы директоры (келісім
бойынша)
Қуанышбаев                      - "Самұрық" мемлекеттік активтерді
Әскербек Досайұлы                 басқару жөніндегі қазақстандық
холдингі" акционерлік қоғамының
электр-энергетикалық активтерді
басқару жөніндегі директоры
(келісім бойынша)
Осоченко                        - "KEGOC" акционерлік қоғамының
Владимир Григорьевич              вице-президенті (келісім бойынша)
Попандупуло                     - "ENRC Management KZ" жауапкершілігі
Елена Николаевна                  шектеулі серіктестігінің
қаржы-экономика мәселелері
жөніндегі вице-президентінің
орынбасары (келісім бойынша)
Бачурина                        - "ENRC Management KZ" жауапкершілігі
Марина Владимировна               шектеулі серіктестігі салық
департаментінің басқарушы директоры
(келісім бойынша)
Бектібаев                       - "ENRC Management KZ" жауапкершілігі
Азамат Әділғазыұлы                шектеулі серіктестігінің
тау-кен-металлургия кешені
мәселелері жөніндегі басқарушы
директоры (келісім бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений но вопросам реализации инвестиционной программы развития производственных подразделений компании Eurasian Natural Resources Corporation (ЕNRC)
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 октября 2008 года № 253-р
В целях выработки предложений по вопросам реализации инвестиционной программы развития производственных подразделений компании Eurasian Natural Resources Corporation (ЕNRC):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Султанов                    - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан,
руководитель
Косунов                     - вице-министр индустрии и торговли
Алмас Олжабаевич              Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Тортаев                     - директор Департамента инвестиционной
Бауржан Кадырович             политики и планирования Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Ибраев                      - заведующий Отделом индустриально-
Азамат Болатович              инновационного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Акчулаков                   - вице-министр энергетики и минеральных
Болат Оралович                ресурсов Республики Казахстан
Бекетаев                    - вице-министр юстиции Республики
Марат Бакытжанович            Казахстан
Касымбек                    - вице-министр транспорта и коммуникаций
Женис Махмудович              Республики Казахстан
Кусаинов                    - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Абсеметович             планирования Республики Казахстан
Сарсембаев                  - вице-министр охраны окружающей среды
Зейнолла Сакенович            Республики Казахстан
Ергожин                     - председатель Налогового комитета
Даулет Едилович               Министерства финансов Республики
Казахстан
Рыспанов                    - заместитель Председателя Комитета
Нурлан Бектасович             промышленности Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Цой                         - директор Департамента индустриального
Игорь Владимирович            развития Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Кеншимов                    - заместитель председателя Комитета по
Амирхан Кадырбекович          водным ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Ибраимов                    - исполняющий обязанности заместителя
Калымжан Уалиханович          председателя Комитета государственного
имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан
Нурсеитов                   - директор Департамента занятости и
Аманжол Еликбаевич            миграции населения Министерства труда и
социальной защиты населения Республики
Казахстан
Макажанов                   - заместитель Председателя Агентства
Нигметжан Койшибаевич         Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Шегирбаева                  - главный эксперт Комитета по инвестициям
Дамира Амирбеккызы            Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Стаценко                    - начальник управления
Сергей Анатольевич            предпринимательства и промышленности
Павлодарской области
Кемалова                    - начальник управления
Роза Кенесовна                предпринимательства и промышленности
Актюбинской области
Альмаганбетов               - управляющий директор по перевозочному
Канат Есмуханович             процессу акционерного общества
"Национальная компания "Қазақстан темір
жолы" (по согласованию)
Куанышбаев                  - директор по управлению
Аскербек Досаевич             электроэнергетическими активами
акционерного общества "Казахстанский
холдинг по управлению государственными
активами "Самрук" (по согласованию)
Осоченко                    - вице-президент акционерного общества
Владимир Григорьевич          "КЕGОС" (по согласованию)
Попандопуло                 - заместитель вице-президента по
Елена Николаевна              финансово-экономическим вопросам
товарищества с ограниченной
ответственностью "ЕNRC "Маnаgement KZ"
(по согласованию)
Бачурина                    - управляющий директор налогового
Марина Владимировна           департамента товарищества с
ограниченной ответственностью "ЕNRC
Маnаgement KZ" (по согласованию)
Бектыбаев                   - управляющий директор по вопросам горно-
Азамат Адылгазиевич           металлургического комплекса
товарищества с ограниченной
ответственностью "ЕNRC Маnаgement KZ"
(по согласованию)

2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде Eurasian Natural Resources Corporation (ENRC) компаниясының өндірістік бөлімшелерін инвестициялық дамыту бағдарламасын іске асыру мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

2. Рабочей группе в месячный срок разработать и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по вопросам реализации инвестиционной программы развития производственных подразделений компании Eurasian Natural Resources Corporation (ЕNRC).
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения оставляю за собой.
Премьер-Министр                            К. Масимов