Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 162-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 270-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 13 мамырдағы № 89-ө өкімімен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 13.05.2021 № 89-ө өкімімен.
"Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына шолу жасауды, бағалауды және рейтингтер беруді жүзеге асыратын халықаралық ұйымдармен, агенттіктермен және өзге де институттармен өзара іс-қимыл жасау туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 162-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына шолу жасауды, бағалауды және рейтингтер беруді жүзеге асыратын халықаралық ұйымдармен, агенттіктермен және өзге де институттармен өзара іс-қимыл жасауға жауапты Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары мен өзге де ұйымдарын бекітіп беруде:
реттік нөмірі 1-жолдың 4-бағанында:
"ИСМ (жинақтау)" деген сөздер "ЭБЖМ (жинақтау), ИСМ" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолда "Қазына" ОДҚ" АҚ" деген сөздер "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ" деген сөздермен ауыстырылсын;
Ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында "Қазына" ОДҚ" АҚ" - "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ" деген жол алып тасталсын.
Премьер-Министр
К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июня 2008 года № 162-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года № 270-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 мая 2021 года № 89-р
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 13.05.2021 № 89-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июня 2008 года № 162-р "О взаимодействии с международными организациями, агентствами и иными институтами, осуществляющими обзор социально-экономического положения Республики Казахстан, оценку и присвоение рейтингов" следующие изменения:
в Закреплении государственных органов и иных организаций Республики Казахстан, ответственных за взаимодействие с международными организациями, агентствами и иными институтами, осуществляющими обзор социально-экономического положения Республики Казахстан, оценку и присвоение рейтингов, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 4 строки, порядковый номер 1:
слова "МИТ (созыв)" заменить словами "МЭБП (созыв), МИТ";
в строке, порядковый номер 3, слова "АО "ФУР "Қазына" заменить словами "АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына";
в Примечании: расшифровке аббревиатур строку "АО "ФУР "Қазына" - АО "Фонд устойчивого развития "Қазына" исключить.
Премьер-Министр
К. Масимов