2008-2009 жылдар кезеңінде электр энергиясы қуатының қысқы жүктеме максимумын өткізу мәселесі жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 290-ө Өкімі
2008-2009 жылдар кезеңінде электр энергиясы қуатының қысқы жүктеме максимумын өткізу мәселесі жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мыңбаев                  - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Сауат Мұхаметбайұлы        минералдық ресурстар министрі, жетекші
Тұрғанов                 - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Дүйсенбай Нұрбайұлы        минералдық ресурстар вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Айтжанов                 - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Бауыржан Құрманғалиұлы     минералдық ресурстар министрлігі
Мемлекеттік энергетикалық қадағалау
комитеті Мониторинг және талдау
басқармасының бастығы, хатшы
Рябцев                   - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Анатолий Дмитриевич        министрлігі Су ресурстары комитетінің
төрағасы
Қосымов                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Саламат Шорабайұлы         минералдық ресурстар министрлігі
Мемлекеттік энергетикалық қадағалау
комитеті төрағасының міндетін атқарушы
Веснин                   - Қазақстан Республикасының Төтенше
Виктор Николаевич          жағдайлар министрлігі Төтенше жағдайлар
және өнеркәсіп қауіпсіздігін мемлекеттік
бақылау комитеті төрағасының орынбасары
Қилыбай                  - Қазақстан Республикасының Көлік және
Нұрдәулет Игілікұлы        коммуникациялар министрлігі Көлік және
қатынас жолдары комитеті төрағасының
орынбасары
Қуанышбаев               - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры"
Әскербек Досайұлы          акционерлік қоғамының электр энергетикалық
активтерді басқару жөніндегі директоры
(келісім бойынша)
Әбітаев                  - "Самұрық-Энерго" акционерлік қоғамы
Есберген Әбітайұлы         басқарма төрағасының бірінші орынбасары
(келісім бойынша)
Әлмағамбетов             - "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы"
Қанат Есмұқанұлы           акционерлік қоғамының тасымалдау процесі
жөніндегі басқарушы директоры (келісім
бойынша)
Берлібаев                - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Данияр Әмірбайұлы          акционерлік қоғамының вице-президенті
(келісім бойынша)
Ли                       - "КЕGОС" акционерлік қоғамының
Валерий Константинович     вице-президенті (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2008-2009 жылдардағы қысқы кезеңде энергия көздерін отынмен қамтамасыз ету мен электр және жылу энергияларын өндіру, беру, бөлу және тұтыну кезінде электр энергетикасы саласы субъектілерінің сенімді жұмыс істеуін қамтамасыз ету, электр энергиясы қуатының жүктеме максимумы кезеңінде су ресурстарын пайдалануды реттеу жөнінде ұсыныстар әзірлесін.

О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросу прохождения зимнего максимума нагрузок электроэнергетических мощностей в период 2008-2009 годов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 декабря 2008 года № 290-р
В целях выработки предложений по вопросу прохождения зимнего максимума нагрузок электроэнергетических мощностей в период 2008-2009 годов:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Мынбаев                    - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич          ресурсов Республики Казахстан,
руководитель
Турганов                   - вице-министр энергетики и минеральных
Дуйсенбай Нурбаевич          ресурсов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Айтжанов                   - начальник управления мониторинга и
Бауыржан Курмангалиевич      анализа Комитета по государственному
энергетическому надзору Министерства
энергетики и минеральных ресурсов,
секретарь
Рябцев                     - председатель Комитета по водным
Анатолий Дмитриевич          ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Косымов                    - исполняющий обязанности председателя
Саламат Шорабаевич           Комитета по государственному
энергетическому надзору Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Веснин                     - заместитель председателя Комитета по
Виктор Николаевич            государственному контролю за
чрезвычайными ситуациями и промышленной
безопасностью Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Қилыбай                    - заместитель председателя Комитета
Нұрдәулет Игілікұлы          транспорта и путей сообщения
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Куанышбаев                 - директор по управлению
Аскербек Досаевич            электроэнергетическими активами
акционерного общества "Фонд
национального благосостояния
"Самрук-Казына" (по согласованию)
Абитаев                    - первый заместитель председателя
Есберген Абитаевич           правления акционерного общества
"Самрук-Энерго" (по согласованию)
Альмагамбетов              - управляющий директор по перевозочному
Канат Есмуханович            процессу акционерного общества
"Национальная компания "Қазақстан
темір жолы" (по согласованию)
Берлибаев                  - вице-президент акционерного общества
Данияр Амирбаевич            "Национальная компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Ли                         - вице-президент акционерного общества
Валерий Константинович       "KEGOC" (по согласованию)
2. Рабочей группе в зимний период 2008-2009 годов вырабатывать предложения по обеспечению энергоисточников топливом и надежного функционирования субъектов электроэнергетической отрасли при производстве, передаче, распределении и потреблении электрической и тепловой энергии, регулированию использования водных ресурсов в период максимума нагрузок электроэнергетических мощностей.

3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ө.Е. Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Премьер-Министр                            К. Масимов