"Самурық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы Корпоративтік хатшысының міндетін жүктеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 27 қазандағы N 260-ө-1 Өкімі
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы Корпоративтік хатшысының міндеті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы Ғабидолла Рахметтоллаұлы Әбдірахымовқа жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов

О возложении обязанностей Корпоративного секретаря акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2008 года № 260-р-1
Возложить обязанности Корпоративного Секретаря акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" на Абдрахимова Габидуллу Рахматуллаевича - Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов