Мемлекеттік органдар реттейтін тарифтер деңгейлеріне жол берілетін өзгерісті бағалау бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 17 ақпандағы N 26-ө Өкімі
Мемлекеттік органдар реттейтін тарифтер (бағалар, алымдар, ставкалар) деңгейлеріне жол берілетін өзгерісті бағалау жөнінде 2009 жылға арналған ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзак Естайұлы              Министрінің орынбасары, жетекші
Алдабергенов                - Қазақстан Республикасы Табиғи
Нұрлан Шәдібекұды             монополияларды реттеу агенттігінің
төрағасы, жетекшінің орынбасары
Ермакалиева                 - Қазақстан Республикасы Табиғи
Лариса Серікқызы              монополияларды реттеу агенттігі
Стратегиялық жоспарлау және жиынтық
талдау департаментінің директоры,
хатшы
Ділімбетова                 - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлнара Аманқұлқызы           халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Мамытбеков                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Еділ Құламқадырұлы            және сауда вице-министрі
Тұрғанов                    - Қазақстан Республикасының Энергетика
Дүйсенбай Нұрбайұлы           және минералдық ресурстар вице-министрі
Қасымбеков                  - Қазақстан Республикасының Көлік және
Жеңіс Махмұдұлы               коммуникация вице-министрі
Бишіғаев                    - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Асқар Дарушұлы                және байланыс агенттігі төрағасының
орынбасары
Смағұлов                    - Қазақстан Республикасы Табиғи
Қайрат Молдырахманұлы         монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Жарқынбаев                  - Қазақстан Республикасы Табиғи
Жасер Әзімханұлы              монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Қожахметов                  - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Жанат Мұратұлы                қорғау агенттігі төрағасының орынбасары
Омаров                      - Қазақстан Республикасы Статистика
Жаслан Ысқақұлы               агенттігі төрайымының орынбасары
Кәменов                     - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Нұртай Шамренұлы              министрлігінің Су ресурстары комитеті
төрағасының орынбасары
Шкарупа                     - Қазақстан Республикасы Табиғи
Анатолий Валерьевич           монополияларды реттеу агенттігі Электр
және жылу энергетикасы саласындағы
реттеу департаментінің директоры
Ыбыраева                    - Қазақстан Республикасы Табиғи
Гүлмира Қасымқызы             монополияларды реттеу агенттігі Темір
жол көлігі, азаматтық авиация және
порттар саласындағы реттеу
департаментінің директоры
Асқарова                    - Қазақстан Республикасы Табиғи
Аида Геннадийқызы             монополияларды реттеу агенттігі
Құбыржолдары және су кәрізі жүйелері
саласындағы реттеу департаментінің
директоры
Жексембаев                  - Қазақстан Республикасы Экономика
Қуандық Аманжолұлы            және бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Экономика салаларын дамыту департаменті
директорының орынбасары
Әбсаттарова                 - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Маржан Несіпбекқызы           қорғау агенттігінің Тауар нарықтарының
мониторингі және оларды талдау
департаменті директорының орынбасары
Хабибуллина                 - Қазақстан Республикасы Экономика
Эльмира Зейнетоллақызы        және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Экономика салаларын дамыту
департаментінің бас сарапшысы
Огай                        - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры
Валерий Дмитриевич            акционерлік қоғамының Электр-
энергетикалық активтерді басқару
жөніндегі дирекциясы директорының
орынбасары (келісім бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по оценке допустимого изменения уровней регулируемых государственными органами тарифов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 февраля 2009 года № 26-р
В целях выработки предложений по оценке допустимого изменения уровней регулируемых государственными органами тарифов (цен, ставок, сборов) на 2009 год:
1. Создать рабочую группу в составе:
Шукеев                     - Заместитель Премьер-Министра Республики
Умирзак Естаевич             Казахстан, руководитель
Алдабергенов               - Председатель Агентства Республики
Нурлан Шадибекович           Казахстан по регулированию естественных
монополий, заместитель руководителя
Ермакалиева                - директор Департамента стратегического
Лариса Сериковна             планирования и сводного анализа
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий,
секретарь
Дилимбетова                - вице-министр труда и социальной
Гульнара Аманкуловна         защиты населения Республики Казахстан
Мамытбеков                 - вице-министр индустрии и торговли
Едил Куламкадырович          Республики Казахстан
Турганов                   - вице-министр энергетики и минеральных
Дюйсенбай Нурбаевич          ресурсов Республики Казахстан
Касымбек                   - вице-министр транспорта и коммуникации
Женис Махмудулы              Республики Казахстан
Бишигаев                   - заместитель Председателя Агентства
Аскар Дарушевич              Республики Казахстан по информатизации
и связи
Смагулов                   - заместитель Председателя Агентства
Кайрат Молдрахманович        Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Джаркинбаев                - заместитель Председателя Агентства
Жасер Азимханович            Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Кожахметов                 - заместитель Председателя Агентства
Жанат Муратович              Республики Казахстан по защите
конкуренции
Омаров                     - заместитель Председателя Агентства
Жаслан Искакович             Республики Казахстан по статистике
Каменов                    - заместитель председателя Комитета по
Нуртай Шамренович            водным ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Шкарупа                    - директор Департамента по регулированию
Анатолий Валерьевич          в сфере электро- и теплоэнергетики
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
Ибраева                    - директор Департамента по регулированию
Гульмира Касымовна           в сфере железнодорожного транспорта,
гражданской авиации и портов Агентства
Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Аскарова                   - директор Департамента по регулированию
Аида Геннадьевна             в сфере трубопроводных и
водоканализационных систем Агентства
Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Жексембаев                 - заместитель директора Департамента
Куандык Аманжолович          развития отраслей экономики
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Абсаттарова                - заместитель директора Департамента
Маржан Несипбековна          мониторинга и анализа товарных рынков
Агентства Республики Казахстан по
защите конкуренции
Хабибуллина                - главный эксперт Департамента развития
Эльмира Зейнутуллаевна       отраслей экономики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Огай                       - заместитель директора Дирекции по
Валерий Дмитриевич           управлению электроэнергетическими
активами АО фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына" (по
согласованию)

2. Жұмыс тобы екі апта мерзімде халықты әлеуметтік қорғауды және бюджеттік ұйымдардың тиісті шығыстарын 2009 жылы бюджеттік қаржыландыру мүмкіндіктерінің шеңберінде мемлекеттік органдар реттейтін тарифтер деңгейлеріне жол берілетін өзгерісті бағалау жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ө.Е. Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                   К. Мәсімов

2. Рабочей группе в двухнедельный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по оценке допустимого изменения уровней регулируемых государственными органами тарифов в рамках возможностей бюджетного финансирования социальной защиты населения и соответствующих расходов бюджетных организаций в 2009 году.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Премьер-Министр                            К. Масимов