2009-2011 жылдары республикалық деңгейде өткізілетін мерейтойлар мен атаулы күндердің тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 4 наурыздағы N 31-ө Өкімі
Мерейтойлар мен атаулы күндерді мерекелеуді үйлестіру мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған 2009-2011 жылдары республикалық деңгейде өткізілетін мерейтойлар мен атаулы күндердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 4 наурыздағы
N 31-ө өкімімен
бекітілген

О перечне юбилеев и памятных дат, проводимых на республиканском уровне в 2009-2011 годах
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 марта 2009 года № 31-р
В целях координации празднования юбилейных и памятных дат:
1. Утвердить прилагаемый перечень юбилеев и памятных дат, проводимых на республиканском уровне в 2009-2011 годах.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство культуры и информации Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              K. Масимов
Утвержден
распоряжением
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 марта 2009 года № 31-р
Перечень
юбилеев и памятных дат, проводимых

2009 - 2011 жылдары республикалық деңгейде өткізілетін
мерейтойлар мен атаулы күндердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.03.09 № 179 Қаулысымен, ҚР Премьер-Министрінің 2011.01.19 № 3-ө Өкімімен
Р/с
N
Мерейтойлар мен атаулы күндердің атауы
Аяқтау нысаны
Орындалуына жауаптылар
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Біржан сал Қожағұлұлының 175 жылдығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МАМ, Ақмола облысының әкімі
2009 жыл
2.
Кенен Әзірбаевтың 125 жылдығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МАМ, Жамбыл облысының, Алматы қаласының әкімдері
2009 жыл
3.
Ғарифолла Құрманғалиевтың 100 жылдығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МАМ, Батыс Қазақстан, Маңғыстау, Атырау облыстарының, Алматы қаласының әкімдері
2009 жыл
4.
Әбділдә Тәжібаевтың 100 жылдығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МАМ, Қызылорда облысының, Алматы қаласының әкімдері
2009 жыл
5.
Шоқан Уәлихановтың 175 жылдығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МАМ, БҒМ, Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
2010 жыл
6.
Григорий Николаевич Потаниннің 175 жылдығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МАМ, БҒМ, Павлодар облысының әкімі
2010 жыл
7.
Міржақып Дулатовтың 125 жылдығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МАМ, БҒМ
2010 жыл
8.
Бауыржан Момышұлының 100 жылдығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МАМ, Жамбыл, Атырау облыстарының, Алматы қаласының әкімдері
2010 жыл
8-1.
Мұхамеджан Қаратаевтың 100 жылдығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БАМ, ММ, БҒМ, Алматы қаласының әкімі
2010 жыл
9.
Дина Нүрпейісованың 150 жылдығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ММ, БАМ, Батыс Қазақстан, Маңғыстау облыстарының, Алматы қаласының әкімдері
2011 жыл
10.
Қасым Аманжоловтың 100 жылдығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ММ, БАМ, БҒМ, Қарағанды облысының, Алматы қаласының әкімдері
2011 жыл
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
МАМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
MM - Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
БАМ - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі

на республиканском уровне в 2009-2011 годах
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 09.03.2010 № 179; распоряжением Премьер-Министра РК от 19.01.2011 № 3-р.
п/п
Наименование юбилеев
и памятных дат
Форма
завершения
Ответственные
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
175-летие
Биржан сала
Кожагулулы
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МКИ, аким
Акмолинской
области
2009 год
2.
125-летие
Кенена
Азербаева
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МКИ, акимы
Жамбылской
области,
города Алматы
2009 год
3.
100-летие
Гарифоллы
Курмангалиева
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МКИ, акимы
Западно-
Казахстанской,
Мангистауской,
Атырауской
областей,
города Алматы
2009 год
4.
100-летие
Абдильды
Тажибаева
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МКИ, акимы
Кызылординской
области,
города Алматы
2009 год
5.
175-летие
Чокана
Валиханова
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МКИ, МОН, аким
Северо-
Казахстанской
области
2010 год
6.
175-летие
Григория
Николаевича
Потанина
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МКИ, МОН, аким
Павлодарской
области
2010 год
7.
125-летие
Миржакипа
Дулатова
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МКИ, МОН
2010 год
8.
100-летие
Бауржана
Момышулы
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МКИ, акимы
Жамбылской,
Атырауской
областей,
города Алматы
2010 год
8-1.
100-летие
Мухамеджана
Каратаева
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСИ, МК, МОН,
аким города
Алматы
2010 год
9.
150-летие
Дины
Нурпеисовой
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МК, МСИ, акимы
Западно-
Казахстанс-
кой,
Мангистауской
областей,
города Алматы
2011 год
10.
100-летие
Касыма
Аманжолова
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МК, МСИ, МОН,
акимы Карагандинской
области,
города Алматы
2011 год
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МКИ - Министерство культуры и информации Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МК - Министерство культуры Республики Казахстан
МСИ - Министерство связи и информации Республики Казахстан