"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы Конституциялық заңын іске асыру жөніндегі іс-шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 4 наурыздағы N 32-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы Конституциялық заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы (келісім бойынша) бір ай мерзімде "Дауыс беру құқығына арналған есептен шығару куәліктерін беру және есепке алу ережесін бекіту туралы" ведомстволық нормативтік құқықтық актіні әзірлесін және қабылдасын әрі Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

О мерах по реализации Конституционного закона Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 марта 2009 года № 32-р
В целях реализации Конституционного закона Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан (по согласованию) в месячный срок разработать и принять ведомственный нормативный правовой акт "Об утверждении правил выдачи и учета открепительных удостоверений на право голосования" и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                              К. Масимов