Рұқсат беру жүйесін жетілдірудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 30 наурыздағы N 47-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 қарашадағы N 1100 қаулысымен мақұлданған Қазақстан Республикасында рұқсат беру жүйесін жетілдірудің 2009 - 2011 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру мақсатында:
1. Мыналар:
1) Алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 2009.11.17 N 163-ө өкімімен.
2) 2-қосымшаға сәйкес құрамда рұқсат беру құжаттарын қайта қарау және оңтайландыру жөніндегі сараптама тобы (бұдан әрі - сараптама тобы) құрылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2009.11.17 N 163-ө өкімімен.
2. Алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 2009.11.17 N 163-ө өкімімен.
3. Сараптама тобына сараптама тобының құзыретіне кіретін мәселелер бойынша орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдардың мамандарын тарту, сондай-ақ өзіне жүктелген міндеттерді орындау үшін қажетті ақпарат сұрату құқығы берілсін.
4. Алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 2009.11.17 N 163-ө өкімімен.
5. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.Т.Орынбаевқа жүктелсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.06.24 № 705 Қаулысымен.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 30 наурыздағы
N 47-ө өкіміне
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 2009.11.17 N 163-ө өкімімен.
Рұқсат беру құжаттарын беруді реттейтін нормативтік құқықтық актілерге түгендеу жүргізу жөніндегі жұмыс топтарының құрамы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 30 наурыздағы
N 47-ө өкіміне
2-қосымша
Рұқсат беру құжаттарын қайта қарау және оңтайландыру
жөніндегі сараптаптама тобының құрамы
Ескерту. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.06.24 № 705 қаулысымен, өзгерістер енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2011.12.12 N 150-ө; 30.04.2013 N 75-ө өкімдерімен.
Жұманғарин                   - Қазақстан Республикасының Өңірлік даму
Серік Мақашұлы                 вице-министрі, жетекші
Сәркеев                      - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Бақытжан Құрманбайұлы          министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту
комитеті төрағасының орынбасары
Бекешев                      - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Бауыржан Бейсенбайұлы          министрлігі Кәсiпкерлiктi дамыту
саясаты департаментiнiң директоры,
жетекшiнiң орынбасары
Жүргенова                    - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Айгүл Біржанқызы               министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту
саясаты департаментiнiң басқарма
бастығы, хатшы
Бұзырбаев                    - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Ерлан Маркленұлы               министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту
саясаты департаментi директорының
орынбасары
Мырзахметов                  - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Мұхтар Жұмабекұлы              министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту
саясаты департаментінің басқарма
бастығы
Әмiрғалина                   - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Құралай Игiлiкқызы             министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту
саясаты департаментiнiң сарапшысы
Сатиев                       - «Нұр Отан» халықтық - демократиялық
Серік Аманжолұлы               партиясы Инновациялық комитетінің
Инновациялық даму бөлімінің
меңгерушісі (келісім бойынша)
Қалиев                       - «ҚазАлко» қауымдастығының президенті
Әміржан Қошқарбайұлы           (келісім бойынша)
Құрбанбаева                  - Қарағанды облысы кәсіпкерлері
Гүлнар Төретайқызы             қауымдастығының атқарушы директоры
(келісім бойынша)
Палташева                    - Қазақстан кәсіпкерлер форумының
Мунавара Тұрсынқызы            атқарушы директоры (келісім бойынша)
Тюгина                       - Астана қаласының Кәсіпкерлер құқығын
Ирина Валерьевна               қорғау жөніндегі қауымдастығының
директоры (келісім бойынша)
Қуанғанова                   - Қазақстан кәсіпкерлері форумы атқарушы
Гүлнар Шаймұратқызы            директорының орынбасары (келісім
бойынша)
Әбсеметов                    - «Атамекен» одағы» Қазақстан ұлттық
Дінмұхамед Бақытжанұлы         экономикалық палатасы» заңды тұлғалар
бірлестігі заң департаментінің
директоры (келісім бойынша)
Изатуллин                    - «Атамекен» одағы» Қазақстан ұлттық
Данияр Қайырбекұлы             экономикалық палатасы» заңды тұлғалар
бірлестігінің заң департаменті
директорының орынбасары (келісім
бойынша)
Нұғманов                     - «Атамекен» одағы» Қазақстан ұлттық
Тимур Ерсайынұлы               экономикалық палатасы» заңды тұлғалар
бірлестігінің құқықтық мәселелер
бойынша басқарушы директоры
(келісім бойынша),
Радаев                       - «Атамекен» одағы» Қазақстан ұлттық
Сергей Юрьевич                 экономикалық палатасы» заңды тұлғалар
бірлестігінің техникалық реттеу
мәселелері бойынша басқарушы директоры
(келісім бойынша)
Пердебаева                   - «Экономикалық зерттеулер институты»
Раушан Сарбекқызы              акционерлік қоғамының аға сарапшысы,
(келісім бойынша)
Ансарова Ирина               - Қазақстан салық төлеушілер
қауымдастығының сарапшысы (келісім
бойынша)
Баймағанова                  - Еуразиялық өнеркәсіп қауымдастығының
Әлия Қадырқызы                 сарапшысы (келісім бойынша)
Дисембаев                    - «Тұрақты даму үшін табиғат
Рамиль Науфильевич             пайдаланушылардың қазақстандық
қауымдастығы» заңды тұлғалар
бірлестігінің сарапшысы (келісім
бойынша)
Бұқанов                      - Қазақстан Республикасы Күзет ұйымдары
Марат Әбдіқалықұлы             қауымдастығының Астана қаласындағы
өкілі (келісім бойынша)
Сабыров                      - Қазақстандық кеден брокерлері
Хакім Әбдуәлиұлы               қауымдастығының өкілі (келісім
бойынша)
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 30 наурыздағы
N 47-ө өкіміне
3-қосымша

О некоторых вопросах совершенствования разрешительной системы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 47-р
В целях реализации Концепции совершенствования разрешительной системы в Республике Казахстан на 2009 - 2011 годы, одобренной постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2008 года № 1100:
1. Создать:
1) исключен распоряжением Премьер-Министра РК от 17.11.2009 № 163-р;
2) экспертную группу по пересмотру и оптимизации разрешительных документов (далее - экспертная группа), в составе согласно приложению 2.
2. Исключен распоряжением Премьер-Министра РК от 17.11.2009 № 163-р.
3. Экспертной группе предоставить право привлекать специалистов центральных исполнительных и иных государственных органов по вопросам, входящим в компетенцию экспертной группы, а также запрашивать информацию, необходимую для выполнения возложенных на нее задач.
4. Исключен распоряжением Премьер-Министра РК от 17.11.2009 № 163-р.
5. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Е.Т.
Сноска. Пункт 5 в редакции постановления Правительства РК от 24.06.2011 № 705.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 марта 2009 года № 47-р
Состав
рабочих групп по инвентаризации нормативных правовых актов,
регулирующих выдачу разрешительных документов
Сноска. Состав исключен распоряжением Премьер-Министра РК от 17.11.2009 № 163-р.
Приложение 2
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 марта 2009 года № 47-р
Состав
Экспертной группы по пересмотру и оптимизации
разрешительных документов
Сноска. Состав в редакции постановления Правительства РК от 24.06.2011 № 705; с изменениями, внесенными распоряжениями Премьер-Министра РК от 12.12.2011 № 150-р; от 30.04.2013 № 75-р.
Жумангарин                  - вице-министр регионального развития
Серик Макашевич               Республики Казахстан, руководитель
Бекешев                     - директор Департамента политики развития
Бауржан Бейсенбаевич          предпринимательства Министерства
регионального развития Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Джургенова                  - начальник управления Департамента
Айгуль Биржановна             политики развития предпринимательства
Министерства регионального развития
Республики Казахстан, секретарь
Бузурбаев                   - заместитель директора Департамента
Ерлан Маркленович             политики развития предпринимательства
Министерства регионального развития
Республики Казахстан
Мырзахметов                 - начальник управления Департамента
Мухтар Жумабекович            политики развития предпринимательства
Министерства регионального развития
Республики Казахстан
Амиргалина                  - эксперт Департамента политики развития
Куралай Игликовна             предпринимательства Министерства
регионального развития Республики
Казахстан
Саркеев                     - заместитель председателя Комитета
Бахытжан Курманбаевич         развития предпринимательства
Министерства регионального развития
Республики Казахстан
Сатиев                      - заведующий Отделом инновационного
Серик Аманжолович             развития Инновационного комитета
народно-демократической партии
"Нур Отан" (по согласованию)
Калиев                      - президент Ассоциации "КазАлко"
Амиржан Кошкарбаевич          (по согласованию)
Курбанбаева                 - исполнительный директор Ассоциации
Гульнара Туретаевна           предпринимателей Карагандинской области
(по согласованию)
Палташева                   - исполнительный директор Форума
Мунавара Турсуновна           предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
Тюгина                      - директор Ассоциации по защите прав
Ирина Валерьевна              предпринимателей г. Астаны
(по согласованию)
Куанганова                  - заместитель исполнительного директора
Гульнара Шаймуратовна         Форума предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
Абсеметов                   - директор Юридического департамента,
Динмухамед                    объединения юридических лиц
Бакытжанович                  "Национальная экономическая палата
Казахстана "Союз "Атамекен"
(по согласованию)
Изатуллин                   - заместитель директора Юридического
Данияр Каирбекович            департамента объединения юридических
лиц "Национальная экономическая палата
Казахстана "Союз "Атамекен"
(по согласованию)
Нугманов                    - управляющий директор по правовым
Тимур Ерсаинович              вопросам объединения юридических лиц
"Национальная экономическая палата
Казахстана "Союз "Атамекен"
(по согласованию)
Радаев                      - управляющий директор по вопросам
Сергей Юрьевич                технического регулирования объединения
юридических лиц "Национальная
экономическая палата Казахстана
"Союз "Атамекен" (по согласованию)
Пердебаева                  - старший эксперт акционерного общества
Раушан Сарбековна             "Институт экономических исследований"
(по согласованию)
Ансарова Ирина              - эксперт Ассоциации налогоплательщиков
(по согласованию)
Баймаганова                 - эксперт Евразийской промышленной
Алия Кадыровна                ассоциации (по согласованию)
Дисембаев                   - эксперт объединения юридических лиц
Рамиль Науфильевич            "Казахстанская ассоциация
природопользователей для устойчивого
развития" (по согласованию)
Буканов                     - представитель Ассоциации охранных
Марат Абдыкалыкович           организаций Республики Казахстан в
г. Астане (по согласованию)
Сабиров                     - представитель Казахстанской ассоциации
Хаким Абдувалиевич            таможенных брокеров (по согласованию)
Приложение 3
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 марта 2009 года № 47-р
Перечень разрешительных документов

Ескерту. 3-қосымша алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 2009.11.17 N 163-ө өкімімен.
Рұқсат беру құжаттарының тізімі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 30 наурыздағы
N 47-ө өкіміне
4-қосымша
Ескерту. 4-қосымша алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 2009.11.17 N 163-ө өкімімен.
Мемлекеттік органдардың Рұқсат беру құжаттарын қайта қарау және оңтайландыру жөніндегі сараптама тобының қарауына жұмыс нәтижелерін ұсыну мерзімдері

Сноска. Приложение 3 исключено распоряжением Премьер-Министра РК от 17.11.2009 № 163-р.
Приложение 4
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 марта 2009 года № 47-р
Сроки предоставления государственными органами результатов
работ на рассмотрение Экспертной группы по пересмотру и
оптимизации разрешительных документов
Сноска. Приложение 4 исключено распоряжением Премьер-Министра РК от 17.11.2009 № 163-р.