Қазақстан Республикасында цифрлық телерадио хабарларын таратуды дамытудың 2009 - 2015 жылдарға арналған тұжырымдамасының жобасын әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 9 сәуірдегі N 54-ө Өкімі
Қазақстан Республикасында цифрлық телерадио хабарларын таратуды дамытудың 2009 - 2015 жылдарға арналған тұжырымдамасының жобасын әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Майлыбаев                   - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Бағлан Асаубайұлы             аппарат вице-министрі, жетекші
Әріпханов                   - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Айдар Әбдіразақұлы            және байланыс агенттігі төрағасының
орынбасары, жетекшінің орынбасары
Айтқазин                    - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Бауыржан Ахметханұлы          ақпарат министрлігі Ақпарат және
мұрағат комитетінің төрағасы, хатшы
Айтқалиев                   - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Әшір Қайыржанұлы              ақпарат министрлігінің Ақпарат және
мұрағат комитеті төрағасының орынбасары
Асатов                      - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Амангелді Болатайұлы          қорғау министрлігінің Экологиялық
саясат департаменті директорының
орынбасары
Бекмағанбетов               - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Бақытжан Оспанұлы             және байланыс агенттігінің басқарма
бастығы
Тайжанов                    - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Қайнар Нұралыұлы              сауда министрлігінің Техникалық реттеу
және метрология комитеті техникалық
реттеу басқармасының бастығы
Пернебаева                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Жұлдыз Үсенқызы               және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Әлеуметтік саланы дамыту
департаментінің басқарма бастығы
Мұхамбетов                  - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері
Константин Бақтиярұлы         Арнайы әскерлер бас басқармасының штаб
бастығы
Дүйсенов                    - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Арсений Кеңесұлы              халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің баспасөз хатшысы
Бөкеева                     - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Гүлнәр Сембекқызы             және байланыс агенттігінің бас
сарапшысы
Елеуова                     - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Әсел Оразқызы                 сауда министрлігі Индустриялық-
инновациялық даму департаментінің бас
сарапшысы
Айтмағамбетов               - М.Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және
Алтай Зуфарұлы                коммуникация академиясының профессоры
(келісім бойынша)
Айдабеков                   - Қазақстан ұлттық телекоммуникация
Жақыпбек Әскерұлы             қауымдастығы президентінің кеңесшісі
(келісім бойынша)
Ақпенова                    - "Қазақстан" республикалық телерадио
Раушан Төлейқызы              корпорациясы" акционерлік қоғамының
техникалық директоры (келісім бойынша)
Жанаханов                   - "Арна Медиа" ұлттық ақпараттық
Қайсар Қадырұлы               холдингі" акционерлік қоғамы басқарма
төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Ким                         - "Хабар" агенттігі" акционерлік
Инна Александровна            қоғамының техникалық директоры (келісім
бойынша)
Ким                         - "Broadcast and Teleccommunications
Маргарита Сундяновна          Consult" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің атқарушы директоры
(келісім бойынша)
Ключникова                  - "Қазтелерадио" акционерлік қоғамының
Валентина Ефимовна            техникалық директоры (келісім бойынша)
Махметов                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Жамбыл Байзоллаұлы            агенттігінің "Ғарыштық байланыс және
радиоэлектрондық құралдардың
электромагниттік үйлесімділігі
республикалық орталығы" акционерлік
қоғамы директорының орынбасары (келісім
бойынша)
Нұрахметов                  - "Қазақстан" Республикалық телерадио
Саят Ермаханұлы               корпорациясы" акционерлік қоғамы
басқарма төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Ползик                      - Алматы энергетика және байланыс
Елена Владимировна            институты радиотехника кафедрасының
доценті (келісім бойынша)
Сейілов                     - Халықаралық байланыс академиясының
Шахмаран Жүрсінбекұлы         академигі, экономика ғылымдарының
докторы (келісім бойынша)
Өтеулин                     - "SYRUS SYSTEMS" Ltd Орталық Азия
Еркебұлан Әбдірашұлы          елдеріндегі өкілдігінің атқарушы
директоры (келісім бойынша)
Чернов                      - "Қазақстан телекоммуникациялары"
Алексей Алексеевич            акционерлік қоғамының вице-президенті,
техникалық директоры (келісім бойынша)
Ягодинцев                   - Қазақстан телерадио хабарларын
Александр Анатольевич         таратушылар ұлттық қауымдастығының
вице-президенті (келісім бойынша)

О создании рабочей группы по разработке проекта Концепции развития цифрового телерадиовещания в Республике Казахстан на 2009 - 2015 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 апреля 2009 года № 54-р
В целях разработки проекта Концепции развития цифрового телерадиовещания в Республике Казахстан на 2009 - 2015 годы:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Майлыбаев                  - вице-министр культуры и информации
Баглан Асаубаевич            Республики Казахстан, руководитель
Арифханов                  - заместитель председателя Агентства
Айдар Абдразакович           Республики Казахстан по информатизации и
связи, заместитель руководителя
Айтказин                   - председатель Комитета информации и
Бауыржан Ахметханович        архивов Министерства культуры и
информации Республики Казахстан,
секретарь
Айткалиев                  - заместитель председателя Комитета
Ашир Каиржанович             информации и архивов Министерства
культуры и информации Республики
Казахстан
Асатов                     - заместитель директора Департамента
Амангельды Болатаевич        экологической политики Министерства
охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Бекмаганбетов              - начальник управления Агентства
Бакытжан Оспанович           Республики Казахстан по информатизации и
связи
Тайжанов                   - начальник управления технического
Кайнар Нуралыулы             регулирования Комитета технического
регулирования и метрологии Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Пернебаева                 - начальник управления Департамента
Жулдыз Усеновна              развития социальной отрасли Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Мухамбетов                 - начальник штаба Главного управления
Константин Бактиярович       специальных войск Вооруженных сил
Республики Казахстан
Дюсенов                    - пресс-секретарь Министерства труда и
Арсений Кенесович            социальной защиты населения Республики
Казахстан
Букеева                    - главный эксперт Агентства Республики
Гульнар Сембековна           Казахстан по информатизации и связи
Елеуова                    - главный эксперт Департамента
Асель Оразкызы               индустриально-инновационного развития
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Айтмагамбетов              - профессор Казахской академии транспорта
Алтай Зуфарович              и коммуникаций имени М. Тынышпаева (по
согласованию)
Айдабеков                  - советник президента Национальной
Жакыпбек Аскерович           телекоммуникационной ассоциации
Казахстана (по согласованию)
Акпенова                   - технический директор акционерного
Раушан Тулиевна              общества "Республиканская телерадио
корпорация "Казахстан" (по согласованию)
Джанаханов                 - заместитель председателя правления
Кайсар Кадырович             акционерного общества "Национальный
информационный холдинг "Арна Медиа" (по
согласованию)
Ким                        - технический директор акционерного
Инна Александровна           общества "Агентство "Хабар" (по
согласованию)
Ким                        - исполнительный директор товарищества с
Маргарита Сундяновна         ограниченной ответственностью "Broadcast
and Telecommunications Consult" (по
согласованию)
Ключникова                 - технический директор акционерного
Валентина Ефимовна           общества "Казтелерадио" (по
согласованию)
Махметов                   - заместитель директора акционерного
Жамбыл Байзуллинович         общества "Республиканский центр
космической связи и электромагнитной
совместимости радиоэлектронных средств"
Национального космического агентства
Республики Казахстан (по согласованию)
Нурахметов                 - заместитель председателя правления
Саят Ермаханович             акционерного общества "Республиканская
телерадио корпорация "Казахстан" (по
согласованию)
Ползик                     - доцент кафедры радиотехники Алматинского
Елена Владимировна           института энергетики и связи (по
согласованию)
Сеилов                     - академик Международной Академии связи,
Шахмаран Журсинбекович       доктор экономических наук (по
согласованию)
Утеулин                    - исполнительный директор
Еркебулан Абдрашевич         представительства "SYRUS SYSTEMS" Ltd в
странах Центральной Азии (по
согласованию)
Чернов                     - вице-президент, технический директор
Алексей Алексеевич           акционерного общества "Казахстанские
телекоммуникации" (по согласованию)
Ягодинцев                  - вице-президент Национальной ассоциации
Александр Анатольевич        телерадиовещателей Казахстана (по
согласованию)

2. Жұмыс тобы 2009 жылғы 30 сәуірге дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасында цифрлық телерадио хабарларын таратуды дамытудың 2009 - 2015 жылдарға арналған тұжырымдамасының жобасын әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы Ғ.Р. Әбдірахымовқа жүктелсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 30 апреля 2009 года разработать и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект Концепции развития цифрового телерадиовещания в Республике Казахстан на 2009-2015 годы.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан Абдрахимова Г.Р.
Премьер-Министр                            К. Масимов