Біріккен Араб Әмірліктері делегациясының Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 4 мамырдағы N 62-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Біріккен Араб Әмірліктері арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту және Әбу-Даби әмірлігі Атқарушы кеңесінің мүшесі шейх Султан бен Халифа Әл Нахаянның 2009 жылғы 4-7 мамырда Қазақстан Республикасына сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі сапарды дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес Біріккен Араб Әмірліктері делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын, сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2009 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі (келісім бойынша) Біріккен Араб Әмірліктері делегациясы мүшелерінің құжаттарын жеңілдетілген нысан бойынша тексеруді, сондай-ақ жүретін бағыттары бойынша жол полициясы көліктерінің бірге жүруін қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етуді қамтамасыз етсін.
5. Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері Біріккен Араб Әмірліктері делегациясының сапарына қатысты ұйымдастыру іс-шараларын орындауды қамтамасыз етсін.
6. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 4 мамырдағы
N 62-ө өкіміне
қосымша
Біріккен Араб Әмірліктері делегациясының мүшелерін қамтамасыз ету және оларға қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі қызметкерлерін Астана қаласындағы "Риксос Президент Астана" және Алматы қаласындағы "Интерконтиненталь Алматы" қонақ үйлеріне орналастыру.
2. Делегация мүшелеріне Астана және Алматы қалаларында көлік қызметін көрсету.

О подготовке и проведении визита делегации Объединенных Арабских Эмиратов в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 мая 2009 года № 62-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Объединенными Арабскими Эмиратами и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению визита члена Исполнительнего совета эмирата Абу Даби шейха Султана бен Халифа Аль Нахаяна в Республику Казахстан с 4 по 7 мая 2009 года (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по обслуживанию членов делегации Объединенных Арабских Эмиратов, обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2009 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне" согласно приложению.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить проверку документов членов делегации Объединенных Арабских Эмиратов по упрощенной форме, а также сопровождение дорожной полиции по маршрутам следования.
4. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
5. Акиматам городов Астаны и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий, относящихся к визиту делегации Объединенных Арабских Эмиратов.
6. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 мая 2009 года № 62-р
Организационные меры по обеспечению и обслуживанию
членов делегации Объединенных Арабских Эмиратов
1. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостиницах "Риксос Президент Астана" в городе Астане и "Интерконтиненталь Алматы" в городе Алматы.
2. Транспортное обслуживание членов делегации в городах Астане и Алматы.

3. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапар бағдарламалары, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Біріккен Араб Әмірліктері делегациясының басшысы мен мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
5. Іс-шаралар өткізілетін орындарды гүлмен безендіру.
6. Әбу-Даби әмірлігі Атқарушы кеңесінің мүшесі құрметіне Астана және Алматы қалаларында (таңғы ас, түскі ас, кешкі ас) қабылдаулар ұйымдастыру.
7. Біріккен Араб Әмірліктері делегациясының мүшелеріне медициналық қызмет көрсету.

3. Изготовление печатной продукции (бейджи, программки визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов делегации Объединенных Арабских Эмиратов.
5. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
6. Организация приемов (завтраки, обеды, ужины) в честь члена Исполнительнего совета эмирата Абу Даби в городах Астане и Алматы.
7. Медицинское обслуживание членов делегации Объединенных Арабских Эмиратов.