Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 17 қазандағы N 294-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 8 мамырдағы N 63-ө Өкімі
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 17 қазандағы N 294-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы кажет нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесінде:
реттік нөмірі 7-жолдың 4-бағанындағы "2009 жылғы маусым" деген сөздер "2013 жылғы маусым" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 октября 2005 года № 294-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 мая 2009 года № 63-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 октября 2005 года № 294-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", утвержденном указанным распоряжением:
в графе 4 строки, порядковый номер 7, слова "Июнь 2009 года" заменить словами "Июнь 2013 года".
Премьер-Министр                              К. Масимов