Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 6 қыркүйектегі N 236-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 25 мамырдағы N 77-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 6 қыркүйектегі N 236-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Сүлейменов                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Тимур Мұратұлы                және бюджеттік жоспарлау вице-министрі,
орынбасар
Доможирская                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Ирина Николаевна              және бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Салық саясаты және болжамдар
департаменті директорының орынбасары,
хатшы
Мағауов                     - Қазақстан Республикасының Энергетика
Әсет Маратұлы                 және минералдық ресурстар вице-министрі
Смайылов                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Әлихан Асханұлы               вице-министрі
мына:
"Тен                        - Қазақстан Республикасы Экономика және
Игорь Викторович              бюджеттік жоспарлау министрінің штаттан
тыс кеңесшісі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Тен                        - Қазақстан Республикасы Қаржы
Игорь Викторович              министрлігінің Кедендік бақылау
комитеті төрағасының орынбасары";
көрсетілген жұмыс тобының құрамынан: Құсайынов Марат Әпсеметұлы, Ақшолақов Болат Оралұлы, Ерғожин Дәулет Еділұлы шығарылсын.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 сентября 2008 года № 236-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 мая 2009 года № 77-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 сентября 2008 года № 236-р "О создании рабочей группы по разработке проекта Таможенного кодекса Республики Казахстан" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы по разработке Таможенного кодекса Республики Казахстан:
Сулейменова                 - вице-министра экономики и бюджетного
Тимура Муратовича             планирования Республики Казахстан,
заместителем
Доможирскую                 - заместителя директора Департамента
Ирину Николаевну              налоговой политики и прогнозов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарем
Магауова                    - вице-министра энергетики и минеральных
Асета Маратовича              ресурсов Республики Казахстан
Смаилова                    - вице-министра финансов Республики
Алихана Асхановича            Казахстан
строку:
"Тен                        - внештатный советник Министра
Игорь Викторович              экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Тен                        - заместитель председателя Комитета
Игорь Викторович              таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан";
вывести из состава указанной рабочей группы: Кусаинова Марата Апсеметовича, Акчулакова Булата Ураловича, Ергожина Даулета Едиловича.
Премьер-Министр                              К. Масимов