Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсібі кешенін дамыту жөніндегі ұсыныстарды пысықтау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 12 маусымдағы N 83-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсібі кешенін дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ахметов                  - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Серік Нығметұлы            орынбасары, жетекші
Исекешев                 - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы            сауда министрі, жетекшінің орынбасары
Қосынов                  - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Алмас Олжабайұлы           сауда вице-министрі, хатшы
Сұлтанов                 - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы          бюджеттік жоспарлау министрі
Бекетаев                 - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы          вице-министрі
Ертаев                   - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Бақытжан                   министрі орынбасарының міндетін уақытша
атқарушы
Күнғожинов               - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Сәулебек Тұрсынғалиұлы     министрлігінің Ішкі әскерлер қолбасшысының
орынбасары
Петров                   - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович         жағдайлар вице-министрі
Саванков                 - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Александр Михайлович       вице-министрі
Нұриманов                - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Мақсұт Әнуарбекұлы         комитеті төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Жылқайдаров              - Қазақстан Республикасы Республикалық
Нұрлан Базаргелдіұлы       ұлан қолбасшысының орынбасары (келісім
бойынша)
Оразқұлов                - Қазақстан Республикасы Президентінің
Қанат Орынтайұлы           Күзет қызметі бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Ноғаев                   - "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы"
Аюхан Төлеутайұлы          акционерлік қоғамының президенті (келісім
бойынша)
Рыспанов                 - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры"
Нұрлан Бектасұлы           акционерлік қоғамының тау-кен өнеркәсібі
активтерін басқару жөніндегі директоры
(келісім бойынша)
Қожахметов               - "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы"
Руслан Адайбекұлы          акционерлік қоғамы Әскери өндірістер
департаментінің директоры (келісім
бойынша)
2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне қорғаныс өнеркәсібі кешенінің проблемалық мәселелерін шешу және одан әрі дамыту жөнінде ұсыныстар енгізсін.

О создании рабочей группы для выработки предложений по развитию оборонно-промышленного комплекса Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июня 2009 года № 83-р
В целях разработки предложений по развитию оборонно-промышленного комплекса Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Ахметов                     - Заместитель Премьер-Министра
Серик Ныгметулы               Республики Казахстан, руководитель
Исекешев                    - Министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич               Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Косунов                     - вице-министр индустрии и торговли
Алмас Олжабаевич              Республики Казахстан, секретарь
Султанов                    - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан
Бекетаев                    - вице-министр юстиции Республики
Марат Бакытжанович            Казахстан
Ертаев                      - временно исполняющий обязанности
Бахытжан                      заместителя Министра обороны Республики
Казахстан
Кунгожинов                  - заместитель Командующего
Саулебек Турсынгалиевич       Внутренними войсками Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Петров                      - вице-министр по чрезвычайным
Валерий Викторович            ситуациям Республики Казахстан
Саванков                    - вице-министр внутренних дел
Александр Михайлович          Республики Казахстан
Нуриманов                   - заместитель Председателя Комитета
Максут Ануарбекович           национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Жылкайдаров                 - заместитель Командующего
Нурлан Базаргельдинович       Республиканской гвардией Республики
Казахстан (по согласованию)
Оразкулов                   - заместитель начальника Службы
Канат Орынтаевич              охраны Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Ногаев                      - президент акционерного общества
Аюхан Толеутаевич             "Национальная компания "Казахстан
инжиниринг" (по согласованию)
Рыспанов                    - директор по управлению
Нурлан Бектасович             горно-промышленными активами
акционерного общества "Фонд
национального благосостояния
"Самрук-Казына" (по согласованию)
Кожахметов                  - директор Департамента военных
Руслан Адайбекович            производств акционерного общества
"Национальная компания "Казахстан
инжиниринг" (по согласованию)
2. Рабочей группе в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по решению проблемных вопросов и дальнейшему развитию оборонно-промышленного комплекса.

3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов

3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов