Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 30 наурыздағы N 47-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 10 шілдедегі N 98-ө Өкімі
"Рұқсат беру жүйесін жетілдірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 30 наурыздағы N 47-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
4-тармақта "24 маусымға" деген сөздер "15 шілдеге" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақта "Орынбаев Е.Т" деген сөздер "Ахметов С.Н." деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген өкімге 1-қосымшада:
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің рұқсат беру құжаттарын беруді реттейтін нормативтік құқықтық актілерге түгендеу жүргізу жөніндегі жұмыс тобының құрамына:
Шабақбаев                - Тіркеу қызметі және құқықтық көмек
Марат Несіпбекұлы          көрсету комитетінің төрағасы, жетекшінің                              орынбасары
енгізілсін;
көрсетілген жұмыс тобының құрамынан Әбішев Бақыт Шалқарұлы шығарылсын;
көрсетілген өкімге 2-қосымшада:
рұқсат беру құжаттарын қайта қарау және оңтайландыру жөніндегі сараптама тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Ақбердин                 - Қазақстан Республикасы Индустрия
Рустам Александрович       және сауда министрлігі Кәсіпкерлікті
дамыту департаментінің директоры
Тайжанов                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Қайнар Нұралыұлы           сауда министрлігі Техникалық реттеу және
метрология комитетінің басқарма бастығы
Шамбетова                - "Қазақстан фермерлерінің одағы"
Жанна Ұланқызы             қоғамдық бірлестігінің менеджері (келісім
бойынша);
көрсетілген сараптама тобының құрамынан Шешмұханов Ерлан Нұрғалиұлы шығарылсын.
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 47-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июля 2009 года № 98-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 47-р "О некоторых вопросах совершенствования разрешительной системы" следующие изменения:
в пункте 4 слова "24 июня" заменить словами "15 июля";
в пункте 5 слова "Орынбаева Е.Т." заменить словами "Ахметова С.Н.";
в приложении 1 к указанному распоряжению:
ввести в состав рабочей группы по проведению инвентаризации нормативных правовых актов, регулирующих выдачу разрешительных документов по Министерству юстиции Республики Казахстан:
Шабакбаева                  - председателя Комитета регистрационной
Марата Несипбековича          службы и оказания правовой помощи,
заместителем руководителя
вывести из состава указанной рабочей группы Абишева Бахыта Шалкаровича;
в приложении 2 к указанному распоряжению:
ввести в состав экспертной группы по пересмотру и оптимизации разрешительных документов:
Акбердина                   - директора Департамента развития
Рустама Александровича        предпринимательства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Тайжанова                   - начальника управления Комитета
Кайнара Нуралыевича           технического регулирования и метрологии
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Шамбетову                   - менеджера Общественного объединения
Жанну Улановну                "Союз фермеров Казахстана"
(по согласованию);
вывести из состава указанной экспертной группы Шешмуханова Ерлана Нургалиевича.
Премьер-Министр                            К. Масимов