Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 7 қазандағы N 250-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 14 шілдедегі N 100-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының 2020 жылға дейінгі әлеуметтік-экономикалық даму стратегиясының жобасын әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 7 қазандағы N 250-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Мұханов                     - Қазақстан Республикасы Президентінің
Мақсат Нұрдәулетұлы           Әкімшілігі Стратегиялық әзірлемелер
және талдау орталығының меңгерушісі
(келісім бойынша)
Түсіпбеков                  - Қазақстан Республикасының Әділет
Рашид Төлеутайұлы             министрі;
мына:
"Исекешев                   - Қазақстан Республикасы Президентінің
Әсет Өрентайұлы               көмекшісі (келісім бойынша)",
"Бишімбаев                  - Қазақстан Республикасы Президентінің
Қуандық Уәлиханұлы            Әкімшілігі Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімінің меңгерушісі
(келісім бойынша)"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Исекешев                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы               және сауда министрі",
"Бишімбаев                  - Қазақстан Республикасы Президентінің
Қуандық Уәлиханұлы            көмекшісі (келісім бойынша)";
көрсетілген құрамнан Зағипа Яхянқызы Балиева, Владимир Сергеевич Школьник шығарылсын;
2-тармақта "1" деген сан "15" деген сандармен ауыстырылсын.
Премьер-Министр                                   К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 октября 2008 года № 250-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 июля 2009 года № 100-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 октября 2008 года № 250-р «О создании рабочей группы по разработке проекта Стратегии социально-экономического развития Республики Казахстан до 2020 года» следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Муханова                    - заведующего Центром стратегических
Максата Нурдаулетовича        разработок и анализа Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Тусупбекова                 - Министра юстиции Республики Казахстан;
Рашида Толеутаевича
строки:
«Исекешев                   - Помощник Президента Республики
Асет Орентаевич               Казахстан (по согласованию)»,
«Бишимбаев                  - заведующий Отделом социально-
Куандык Валиханович           экономического мониторинга
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)»
изложить в следующей редакции:
«Исекешев                     - Министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич                 Республики Казахстан»,
«Бишимбаев                    - Помощник Президента Республики
Куандык Валиханович             Казахстан (по согласованию)»;
вывести из указанного состава Балиеву Загипу Яхяновну, Школьника Владимира Сергеевича;
в пункте 2 цифру «1» заменить цифрами «15».
Премьер-Министр                            К. Масимов