М.Э.К. Фавале туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 28 шілдедегі N 107-ө Өкімі
Марсия Элизабет Кристиан Фавале Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің штаттан тыс аға кеңесшісі болып тағайындалсын.
Премьер-Министр                                   К.Мәсімов

О Фавале М.Э.К.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 июля 2009 года № 107-р
Назначить Фавале Марсию Элизабет Кристиан старшим внештатным советником Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов