Қазақстан Республикасының ақпараттық қауіпсіздік тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 25 тамыздағы N 122-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 28 қаңтардағы № 14-ө Өкімімен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2010.01.28 № 14-ө Өкімімен
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 қазандағы N 199 Жарлығымен мақұлданған Қазақстан Республикасының ақпараттық қауіпсіздік тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Есекеев                  - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Қуанышбек Бақытбекұлы      байланыс агенттігінің төрағасы, жетекші
Маханбетәжиев            - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Батыр Әпенұлы              байланыс агенттігінің жауапты хатшысы,
жетекшінің орынбасары
Сәдуақасова              - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Жанат Жолдасқызы           байланыс агенттігі жобаларды дамыту және
ықпалдастыру басқармасының бастығы, хатшы
Броватая                 - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Лариса Викторовна          ақпарат министрлігінің Ақпарат және
мұрағат комитеті төрағасының орынбасары
Күнтубаев                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Думан Жаппарбекұлы         Ақпараттық технологиялар департаментінің
директоры
Мұхамбетов               - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Мирлан Бегежанұлы          қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігінің (қаржы полициясы)
Экономикалық және қаржылық қылмыстарды ашу
департаменті бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Алтынбеков               - Қазақстан Республикасының, Президенті
Асхат Серікбайұлы          Күзет қызметінің департаменті бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Тоқабаев                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Болат Қияқбайұлы           министрінің кеңесшісі
Қалымова                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Мәдина Николайқызы         Кеңсесі Мемлекеттік құпияларды қорғау
бөлімінің бас сарапшысы
Бейсенов                 - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің
Нұрлан Рахымжанұлы         Ақпараттандыру және байланыс бас
басқармасы ақпараттық технологиялар
басқармасының бастығы
Әліқұлова                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Лаура Болатбекқызы         бюджеттік жоспарлау министрлігі
Мемлекеттік басқару жүйесін дамыту
департаментінің мемлекеттік қызметтерді
автоматтандыру саясаты басқармасы
бастығының міндетін атқарушы
Мусин                    - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Әлиасқар Сыздықұлы         министрлігінің Ақпараттандыру және
байланыс департаменті ақпараттандыру
басқармасы бастығының уақытша міндетін
атқарушы
Петрищева                - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Инна Николаевна            министрлігінің жоғары технологиялар
саласындағы қылмыстарға қарсы күрес
басқармасы бастығының орынбасары
Тәтенов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Ғалымбек Шәмілұлы          комитетінің бөлім бастығы (келісім
бойынша)
Тіленшиев                - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
Алан Төлебайұлы            Әлеуметтік-экономикалық саладағы
заңдылықты қадағалау департаментінің бөлім
бастығы (келісім бойынша)
Қарабеков                - Қазақстан Республикасы Әділет
Талғат Әбілханұлы          министрлігінің Экономика және қаржы
департаменті ақпараттық технологиялар
басқармасының бас сарапшысы
Сандыбаев                - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Берік Батырханұлы          комитетінің консультанты (келісім бойынша)
Жанаханов                - "Арна-Медиа" ұлттық ақпараттық холдингі"
Қайсар Қадырұлы            акционерлік қоғамының Басқарма төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Әбілдин                  - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Қанат Жанатұлы             байланыс агенттігінің "Телекоммуникациялар
саласындағы техникалық сүйемелдеу және
талдау орталығы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы республикалық мемлекеттік
кәсіпорны директорының бірінші орынбасары.

О создании рабочей группы по разработке Плана мероприятий по реализации Концепции информационной безопасности Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 августа 2009 года № 122-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 января 2010 года № 14-р
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 28.01.2010 № 14-р.
В целях разработки Плана мероприятий по реализации Концепции информационной безопасности Республики Казахстан, одобренной Указом Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года № 199:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Есекеев                     - Председатель Агентства Республики
Куанышбек Бахытбекович        Казахстан по информатизации и связи,
руководитель
Маханбетажиев               - ответственный секретарь Агентства
Батыр Апенович                Республики Казахстан по информатизации
и связи, заместитель руководителя
Садуакасова                 - начальник управления развития и
Жанат Жолдасовна              интеграции проектов Агентства
Республики Казахстан по информатизации
и связи, секретарь
Броватая                    - заместитель председателя Комитета
Лариса Викторовна             информации и архивов Министерства
культуры и информации Республики
Казахстан
Кунтубаев                   - директор Департамента информационных
Думан Жаппарбекович           технологий Министерства финансов
Республики Казахстан
Мухамбетов                  - заместитель начальника Департамента по
Мирлан Бегежанович            раскрытию экономических и финансовых
преступлений Агентства Республики
Казахстан по борьбе с экономической
и коррупционной преступностью
(финансовая полиция) (по согласованию)
Алтынбеков                  - заместитель начальника Департамента
Асхат Серикбаевич             Службы охраны Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Токабаев                    - советник Министра иностранных дел
Болат Киякбаевич              Республики Казахстан
Калымова                    - главный эксперт Отдела по защите
Мадина Николаевна             государственных секретов Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Бейсенов                    - начальник управления информационных
Нурлан Рахимжанович           технологий Главного управления
информатизации и связи Вооруженных сил
Республики Казахстан
Аликулова                   - исполняющая обязанности начальника
Лаура Болатбековна            управления политики автоматизации
государственных услуг Департамента
развития системы государственного
управления Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Мусин                       - временно исполняющий обязанности
Алиаскар Сыздыкович           начальника управления информатизации
Департамента информатизации и связи
Министерства по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Петрищева                   - заместитель начальника управления по
Инна Николаевна               борьбе с преступлениями в сфере высоких
технологий Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Татенов                     - начальник отдела Комитета национальной
Галымбек Шамильевич           безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Тленчиев                    - начальник отдела Департамента по
Алан Тулебаевич               надзору за законностью в
социально-экономической сфере
Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан (по согласованию)
Карабеков                   - главный эксперт управления
Талгат Абилханович            информационных технологий Департамента
экономики и финансов Министерства
юстиции Республики Казахстан
Сандыбаев                   - консультант Комитета национальной
Берик Батырханович            безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Джанаханов                  - заместитель председателя Правления
Кайсар Кадырович              Акционерного общества «Национальный
информационный холдинг «Арна-Медиа»
(по согласованию)
Абильдин                    - первый заместитель директора
Канат Жанатович               Республиканского государственного
предприятия на праве хозяйственного
ведения «Центр технического
сопровождения и анализа в области
телекоммуникаций» Агентства Республики
Казахстан по информатизации и связи.

2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына Қазақстан Республикасының ақпараттық қауіпсіздік тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының жобасын енгізсін.
3. Осы өкімінің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов

2. Рабочей группе в месячный срок внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект Плана мероприятий по реализации Концепции информационной безопасности Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи.
Премьер-Министр                            К. Масимов