Қазақстанның IV Азаматтық форумын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 28 тамыздағы N 126-ө Өкімі
2009 жылғы 14 - 15 қазанда Астана қаласында Қазақстанның IV Азаматтық форумын (бұдан әрі - форум) сапалы дайындауды және өткізуді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған форумды дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы бекітілсін.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Ө.Е. Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 28 тамыздағы
N 126-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстанның IV Азаматтық форумын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы
Шөкеев                   - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Өмірзақ Естайұлы           бірінші орынбасары, төраға
Құл-Мұхаммед             - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Мұхтар Абрарұлы            ақпарат министрі, төрағаның орынбасары
Соловьева                - Қазақстан Республикасының Парламенті
Айгүл Сағадыбекқызы        Мәжілісінің депутаты, "Қазақстанның
азаматтық альянсы" заңды тұлғалар
бірлестігінің президенті, төрағаның
орынбасары (келісім бойынша)
Нұрғазиева               - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Бану Ғаниқызы              ақпарат министрлігі Қоғамдық-саяси жұмыс
департаментінің директоры, хатшы
Әбдіқалықова             - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы          халықты әлеуметтік қорғау министрі
Әшімов                   - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Нұрғали Сәдуақасұлы        қорғау министрі
Баймағанбетов            - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Серік Нұртайұлы            министрі
Досқалиев                - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Жақсылық Ақмырзаұлы        министрі
Күрішбаев                - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы         шаруашылығы министрі
Тәжин                    - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Марат Мұханбетқазыұлы      министрі
Түймебаев                - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Жансейіт Қансейітұлы       министрі
Түсіпбеков               - Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Рашид Төлеутайұлы
Мыңбай                   - Қазақстан Республикасы Президентінің
Дархан Қамзабекұлы         Әкімшілігі Ішкі саясат бөлімінің
меңгерушісі (келісім бойынша)

Об утверждении состава организационного комитета по подготовке и проведению IV Гражданского форума Казахстана
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 августа 2009 года № 126-р
В целях обеспечения качественной подготовки и проведения в городе Астане 14-15 октября 2009 года IV Гражданского форума Казахстана (далее - форум):
1. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению форума.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 августа 2009 года № 126-р
Состав
организационного комитета по подготовке
и проведению IV Гражданского форума Казахстана
Шукеев                       - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич               Республики Казахстан, председатель
Кул-Мухаммед                 - Министр культуры и информации
Мухтар Абрарулы                Республики Казахстан, заместитель
председателя
Соловьева                    - депутат Мажилиса Парламента
Айгуль Сагадибековна           Республики Казахстан, президент
объединения юридических лиц
"Гражданский альянс Казахстана",
заместитель председателя
(по согласованию)
Нургазиева                   - директор Департамента
Бану Ганиевна                  общественно-политической работы
Министерства культуры и информации
Республики Казахстан, секретарь
Абдыкаликова                 - Министр труда и социальной защиты
Гульшара Наушаевна             населения Республики Казахстан
Ашимов                       - Министр охраны окружающей среды
Нургали Садвакасович           Республики Казахстан
Баймаганбетов                - Министр внутренних дел Республики
Серик Нуртаевич                Казахстан
Доскалиев                    - Министр здравоохранения Республики
Жаксылык Акмурзаевич           Казахстан
Куришбаев                    - Министр сельского хозяйства
Акылбек Кажигулович            Республики Казахстан
Тажин                        - Министр иностранных дел Республики
Марат Муханбетказиевич         Казахстан
Туймебаев                    - Министр образования и науки Республики
Жансеит Кансеитович            Казахстан
Тусупбеков                   - Министр юстиции Республики Казахстан
Рашид Толеутаевич
Мынбай                       - заведующий Отделом внутренней
Дархан Камзабекович            политики Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)