ЕХРО-2017 Халықаралық көрмесін өткізуге Астана қаласының қатысуын дайындау мәселелері жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі N 130-ө Өкімі
ЕХРО-2017 Бүкіләлемдік мамандандырылған көрмесін өткізу құқығына Астана қаласының қатысуына арналған Халықаралық Көрмелер Бюросына өтінім дайындау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Өмірзақ Естайұлы         бірінші орынбасары, жетекші
Исекешев               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы          сауда министрі, жетекшінің орынбасары
Тасмағамбетов          - Астана қаласының әкімі, жетекшінің
Иманғали Нұрғалиұлы      орынбасары
Қазыбаев               - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Айдар Қалымтайұлы        министрлігі Сауда комитетінің төрағасы,
хатшы
Төлеуханов             - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Дәурен Айтмұхаметұлы     Кеңсесі Басшысының орынбасары
Шолпанқұлов            - Қазақстан Республикасының Қаржы
Берік Шолпанқұлұлы       вице-министрі
Өскенбаев              - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт
Қайырбек Айтбайұлы       вице-министрі
Ашықбаев               - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ержан Нығматоллаұлы      министрлігі Халықаралық ақпарат комитетінің
төрағасы
Садықов                - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Барлыбай Кәрімұлы        министрлігі Көп жақты ынтымақтастық
департаментінің директоры
Байбеков               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мырзақасым Ниязбекұлы    бюджеттік жоспарлау министрлігі Экономика
салаларын дамыту департаментінің директоры
Жақсылықов             - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Тимур Мекешұлы
Қожасбай               - Қазақстан Республикасының Сауда-өнеркәсіп
Ерлан Сәдуақасұлы        палатасының президенті (келісім бойынша)
Анарқұлов              - "Астана қаласы бас жоспарының ғылыми-зерттеу
Нұржан Нәсірұлы          жобалау институты" мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны директорының бірінші орынбасары
Жүнісов                - Астана қаласы Сәулет және қала құрылысы
Сәрсенбек Ендібайұлы     басқармасының бастығы
2. Жұмыс тобы 2009 жылғы 1 қарашаға дейінгі мерзімде ЕХРО-2017 Бүкіләлемдік мамандандырылған көрмесін өткізуге Астана қаласының өтінімін жылжыту жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.

О создании рабочей группы по вопросам подготовки участия города Астаны в проведении Международной выставки ЕХРО-2017
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 130-р
В целях подготовки заявки в Международное Бюро Выставок на участие города Астаны на право проведения Всемирной специализированной выставки ЕХРО-2017:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                      - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан, руководитель
Исекешев                    - Министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич               Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Тасмагамбетов               - аким города Астаны, заместитель
Имангали Нургалиевич          руководителя
Казыбаев                    - председатель Комитета торговли
Айдар Калымтаевич             Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Толеуханов                  - заместитель Руководителя Канцелярии
Даурен Айтмухаметович         Премьер-Министра Республики Казахстан
Шолпанкулов                 - вице-министр финансов Республики
Берик Шолпанкулович           Казахстан
Ускенбаев                   - вице-министр туризма и спорта
Каирбек Айтбаевич             Республики Казахстан
Ашикбаев                    - председатель Комитета международной
Ержан Нигматуллаулы           информации Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Садыков                     - директор Департамента многостороннего
Барлыбай Каримович            сотрудничества Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Байбеков                    - директор Департамента развития
Мырзакасым Ниязбекович        отраслей экономики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Жаксылыков                  - заместитель акима города Астаны
Тимур Мекешевич
Кожасбай                    - президент Торгово-промышленной палаты
Ерлан Садуакасулы             Республики Казахстан (по согласованию)
Анаркулов                   - первый заместитель директора
Нуржан Насирович              Государственного коммунального
предприятия "Научно-исследовательский
проектный институт генерального плана
города Астаны"
Жунусов                     - начальник Управления архитектуры и
Сарсенбек Ендибаевич          градостроительства города Астаны
2. Рабочей группе в срок до 1 ноября 2009 года разработать и внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан План мероприятий по продвижению заявки города Астаны на проведение Всемирной специализированной выставки ЕХРО-2017.

3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Ө.Е. Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Премьер-Министр                            К. Масимов