"KazSat-2" байланыс және хабар тарату спутнигін орналастыру үшін Ресей тарапының орбиталық позициясын беруі мәселесі жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 15 қазандағы N 146-ө Өкімі
"KazSat-2" байланыс және хабар тарату спутнигін орналастыру үшін Ресей тарапының үйлестірілген орбиталық позициясын беруі және Қазақстан Республикасы өтініш берген орбиталық позицияларды халықаралық үйлестіру бойынша жүргізіліп жатқан жұмыстардың тиімділігі мәселелерін қарау және ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әбдірахымов             - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Ғабидолла Рахметоллаұлы   Кеңсесінің Басшысы, жетекші
Ыбыраев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Азамат Болатұлы           Кеңсесі Басшысының орынбасары, жетекшінің
орынбасары
Шаймағамбетов           - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Еркін Мұстафаұлы          агенттігі төрағасының орынбасары,
жетекшінің орынбасары
Күзембай                - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Нұрғиза Төкенқызы         агенттігінің Ғарыш қызметін дамыту
стратегиясы департаменті директорының
орынбасары, хатшы
Бекетаев                - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы         вице-министрі
Басекеев                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі
Әділбек Әлімжанұлы        Кеңсесінің Индустриялық-инновациялық даму
бөлімі меңгерушісінің орынбасары
Әріпханов               - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Айдар Әбдіразақұлы        байланыс агенттігі төрағасының орынбасары
Баймұратов              - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Әбілхан Есенұлы           байланыс агенттігі Байланыс департаментінің
директоры
Бекмағанбетов           - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Бақытжан Оспанұлы         байланыс агенттігінің Байланыс департаменті
байланыс саласында радиожиілік спектрін
тағайындау және мемлекеттік қадағалау
басқармасының бастығы
Соболевский             - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Андрей Дмитриевич         Қаржылық бақылау комитетінің басқарма
бастығы
Рыскелдинов             - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау
Сағатбек Бектілеуұлы      жөніндегі есеп комитеті Мемлекеттік
активтер мен міндеттемелерді бақылау
бөлімінің меңгерушісі (келісім бойынша)
Қазкенов                - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Алан Аманжолұлы           комитетінің аға консультанты (келісім
бойынша)
Лефтер                  - "Ғарыштық байланыс және радиоэлектронды
Виктор Дмитриевич         құралдардың электр-магниттік үйлесімділігі
республикалық орталығы" акционерлік
қоғамының президенті (келісім бойынша)
Құдабаев                - "Ғарыштық байланыс және радиоэлектронды
Бауыржан Төлеуханұлы      құралдардың электр-магниттік үйлесімділігі
республикалық орталығы" акционерлік
қоғамының вице-президенті (келісім бойынша)

О создании рабочей группы по вопросу предоставления российской стороной орбитальной позиции для размещения спутника связи и вещания "KazSat-2"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 октября 2009 года № 146-р
В целях рассмотрения и выработки предложений по вопросам предоставления российской стороной скоординированной орбитальной позиции для размещения спутника связи и вещания "KazSat-2" и эффективности проводимых работ по международной координации орбитальных позиций, заявленных Республикой Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Абдрахимов                  - Руководитель Канцелярии
Габидолла Рахматуллаевич      Премьер-Министра Республики Казахстан,
руководитель
Ибраев                      - заместитель Руководителя Канцелярии
Азамат Болатович              Премьер-Министра Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Шаймагамбетов               - заместитель Председателя Национального
Еркин Мустафаевич             космического агентства Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Кузембай                    - заместитель директора Департамента
Нургиза Токенқызы             тратегии развития космической
деятельности Национального космического
агентства Республики Казахстан,
секретарь
Бекетаев                    - вице-министр юстиции
Марат Бахытжанович            Республики Казахстан
Басекеев                    - заместитель заведующего Отделом
Адилбек Алимжанович           индустриально-инновационного развития
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Арифханов                   - заместитель Председателя Агентства
Айдар Абдразахович            Республики Казахстан по информатизации
и связи
Баймуратов                  - директор Департамента связи Агентства
Абилхаи Есенович              Республики Казахстан по информатизации
и связи
Бекмаганбетов               - начальник управления присвоения
Бахытжан Оспанович            радиочастотного спектра и
государственного надзора в области
связи Департамента связи
Агентства Республики Казахстан по
информатизации и связи
Соболевский                 - начальник управления Комитета
Андрей Дмитриевич             финансового контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Рыскельдинов                - заведующий Отделом контроля за
Сагатбек Бектилеуович         государственными активами и
обязательствами Счетного комитета по
контролю за исполнением
республиканского бюджета (по
согласованию)
Казкенов                    - старший консультант Комитета
Алан Аманжолович              национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Лефтер                      - президент акционерного общества
Виктор Дмитриевич             "Республиканский центр космической
связи и электромагнитной совместимости
радиоэлектронных средств" (по
согласованию)
Кудабаев                    - вице-президент акционерного общества
Бауржан Толеуханович          "Республиканский центр космической
связи и электромагнитной совместимости
радиоэлектронных средств" (по
согласованию).

2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде "KazSat-2" байланыс және хабар тарату спутнигін орналастыру үшін Ресей тарапының үйлестірілген орбиталық позициясын беруі және Қазақстан Республикасы өтініш берген орбиталық позицияларды халықаралық үйлестіру бойынша жүргізіліп жатқан жұмыстардың тиімділігі мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлесін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

2. Рабочей группе в месячный срок выработать предложения по вопросам предоставления российской стороной скоординированной орбитальной позиции для размещения спутника связи и вещания "KazSat-2" и эффективности проводимых работ по международной координации орбитальных позиций, заявленных Республикой Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на  Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов