Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 8 мамырдағы N 64-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 26 қазандағы N 149-ө Өкімі
"Ұлттық әл-ауқат қоры туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Ұлттық әл-ауқат қоры қызметінің мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу және "Қазақстан инвестициялық қоры туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 13 ақпандағы заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 8 мамырдағы N 64-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Ұлттық әл-ауқат қоры туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Ұлттық әл-ауқат қоры қызметінің мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу және "Қазақстан инвестициялық қоры туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 13 ақпандағы заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 1-жолдың 5-бағанындағы "2009 жылғы мамыр" деген сөздер "2010 жылғы шілде" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр                                 К. Мәсімов

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 мая 2009 года № 64-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 октября 2009 года № 149-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 мая 2009 года № 64-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 13 февраля 2009 года "О Фонде национального благосостояния" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности Фонда национального благосостояния и признании утратившим силу Закона Республики Казахстан "Об Инвестиционном фонде Казахстана" следующее изменение:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 13 февраля 2009 года "О Фонде национального благосостояния" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности Фонда национального благосостояния и признании утратившим силу Закона Республики Казахстан "Об Инвестиционном фонде Казахстана", утвержденном указанным распоряжением:
в графе 5 строки, порядковый номер 1, слова "Май 2009 года" заменить словами "Июль 2010 года"
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов