Беларусь Республикасының Премьер-Министрі С.С. Сидорскийдің Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 9 қарашадағы № 159-ө Өкімі
2009 жылғы 8 - 10 қараша кезеңінде Беларусь Республикасының Премьер-Министрі Сергей Сергеевич Сидорскийдің Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Астана мен Ақтөбе қалаларында сапарды дайындау және өткізу жөніндегі хаттамалық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес Беларусь Республикасы делегациясының мүшелеріне «1+5» форматы бойынша қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын, 2009 жылға арналған республикалық бюджетте 001 «Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету» және 003 «Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы» бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен сапарды өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Беларусь Республикасының делегациясы мүшелерінің Астана мен Ақтөбе қалаларының әуежайларында, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Беларусь Республикасы Премьер-Министрі С.С. Сидорскийдің арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана мен Ақтөбе қалаларының әуежайларына қонуын және одан ұшып шығуын;
2) Астана мен Ақтөбе қалаларының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін.
6. Астана мен Ақтөбе қалаларының әкімдіктері Беларусь Республикасының делегациясын Астана мен Ақтөбе қалаларының әуежайларында қарсы алу мен шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын орындауды, әуежайлар мен көшелерді безендіруді, болатын орындарында бірге жүруді, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

О подготовке и проведении рабочего визита Премьер-Министра Республики Беларусь Сидорского С.С. в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 ноября 2009 года № 159-р
В целях подготовки и проведения рабочего визита Премьер-Министра Республики Беларусь Сидорского Сергея Сергеевича в Республику Казахстан в период с 8 по 10 ноября 2009 года (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита в городах Астане и Актюбинске.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по обслуживанию членов делегации Республики Беларусь по формату "1+5" согласно приложению, обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2009 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации Республики Беларусь в аэропортах городов Астаны и Актюбинска, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Премьер-Министра Республики Беларусь Сидорского С.С. над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Актюбинска;
2) техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны и Актюбинска.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акиматам городов Астаны и Актюбинска обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Республики Беларусь в аэропортах городов Астаны и Актюбинска, оформление аэропортов и улиц, сопровождение в местах посещения, а также организацию культурной программы.

7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша) Астана мен Ақтөбе қалаларының әуежайларында Беларусь Республикасының Премьер-Министрі С.С. Сидорскийді қарсы алу мен шығарып салу ресми рәсімдеріне қатыссын.
8. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 9 қарашадағы
№ 159-ө өкіміне
қосымша
Беларусь Республикасы делегациясының мүшелерін қамтамасыз ету және оларға қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Беларусь Республикасы делегациясының мүшелерін «1+5» форматы бойынша және Қазақстан Республикасы Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана мен Ақтөбе қалаларындағы қонақ үйлерге орналастыру.
2. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапардың бағдарламалары, автомобильдерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
3. Беларусь Республикасының делегациясын Астана мен Ақтөбе қалаларының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу кезінде шай дастарханын ұйымдастыру.
4. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі К.Қ. Мәсімовтің атынан Беларусь Республикасының Премьер-Министрі С.С. Сидорскийдің құрметіне қабылдау (таңғы және кешкі ас) ұйымдастыру.
5. Беларусь Республикасы делегациясының басшысы мен мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
6. Іс-шараларды өткізу орындарын гүлмен безендіру.
7. Беларусь Республикасы делегациясының мүшелері мен бірге жүретін адамдарға көліктік қызмет көрсету.
8. Беларусь Республикасы делегациясының мүшелері мен бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встречи и проводов Премьер-Министра Республики Беларусь Сидорского С.С. в аэропортах городов Астаны и Актюбинска.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 9 ноября 2009 года № 159-р
Организационные меры по обеспечению и обслуживанию членов
делегации Республики Беларусь
1. Размещение членов делегации Республики Беларусь по формату "1+5" и сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостиницах городов Астаны и Актюбинска.
2. Изготовление печатной продукции (бейджи, программы визита, спецпропуски на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
3. Организация чайного стола в аэропортах городов Астаны и Актюбинска при встрече и проводах делегации Республики Беларусь.
4. Организация приемов (завтрак и ужин) от имени Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К. в честь Премьер-Министра Республики Беларусь Сидорского С.С. в городе Астане.
5. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов делегации Республики Беларусь.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Транспортное обслуживание членов делегации Республики Беларусь и сопровождающих лиц.
8. Медицинское обслуживание членов делегации Республики Беларусь и сопровождающих лиц.