Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 9 желтоқсандағы N 167-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Ұйымдастыру жұмысы және аумақтық даму бөліміне мыналар тағайындалсын:
Қожаниязов                 - бөлім меңгерушісінің орынбасары;
Серік Салауатұлы
Абауов                     - бас инспектор;
Мұхамеджан Мейрамұлы
Бегманов                   - бас инспектор;
Асқар Әбдіғалиұлы
Жұмабеков                  - бас инспектор;
Сағындық Байзақұлы
Жұмағұлов                  - бас инспектор;
Мұратхан Бияхметұлы
Қасымбеков                 - бас инспектор;
Бақтыбай Әшімбекұлы
Қаппасов                   - бас инспектор;
Орал Қабиұлы
Омарханов                  - бас инспектор;
Ғабит Ғалымбекұлы
Тілешев                    - бас инспектор;
Нұрлан Шаймерденұлы
Төрекелдиев                - бас инспектор;
Болат Сбашұлы
Оразалин                   - бас инспектор;
Аманбол Мұхамедғалиұлы
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

Кадровые вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 декабря 2009 года № 167-р
Назначить в Отдел организационной работы и территориального развития Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан:
Кожаниязова                 - заместителем заведующего Отделом;
Серика Салаватовича
Абауова                     - главным инспектором;
Мухамеджана Мейрамовича
Бегманова                   - главным инспектором;
Аскара Абдугалиевича
Жумабекова                  - главным инспектором;
Сагындыка Байзаковича
Жумагулова                  - главным инспектором;
Муратхана Бияхметовича
Касымбекова                 - главным инспектором;
Бактыбая Ашимбековича
Каппасова                   - главным инспектором;
Орала Кабиевича
Омарханова                  - главным инспектором;
Габита Галымбековича
Тлешева                     - главным инспектором;
Нурлана Шаймерденовича
Туракельдиева               - главным инспектором;
Болата Сбашевича
Уразалина                   - главным инспектором;
Аманбола Мухамедгалиевича
Премьер-Министр                            К. Масимов